צרפת לקחה את גביע דיוויס

ZoZo Bra

New member
צרפת לקחה את גביע דיוויס

כפי שצפיתי זאת. כל זה קרה כאשר יואיט ניצח את גרוזו´ והשווה ל 2:2. אבל ראפטר נאלץ לפרוש מחמת פציעת יד, ואותו החליף ווין ארתורוס (64 בעולם כמדומני) שאותו אסקודה הצליח לנצח . אולי בכל זאת לא היה צריך להציב את ראפטר ויואיט במשחק הזוגות...

rgranit

New member
אני דווקא די מופתע ../images/Emo2.gif

לא האמנתי שהם יצליחו לנצח את אוסטרליה, הייתי באחד המשחקים במפגש שלהם עם ישראל ברמת השרון ולא התרשמתי... אבל במחשבה שנייה מאז כבר התחלפו כל השחקנים שלהם...

Kgt1

New member
כמה הערות...

קודם כל ההחלטה של הקפטן של אוסטרליה לזוגות הייתה טעות קלאסית בגביע דיוויס... למה הוא התעקש לא לשים את הצמד מדורג מספר אחד בעולם??? בקשר לאותו מפגש נגד ישראל אתה טועה. הסגל היה דומה מאוד אם לא זהה (אני זוכר במאה אחוז את פיולין ואת גרוסזיאן)

rgranit

New member
כן אתה צודק

פיולין באמת שיחק בשניהם, בקשר לגרוסזיאן הוא לר שיחק נגד ישראל (מזל ששמרתי את החוברת מהמשחק
) אבל נדמה לי שאסקודה שיחק גם נגד ישראל וגם בגמר..

רפי2002

New member
אם אני לא טועה...

האוסטרלי הצעיר, הכבש את המקום הראשון בדרוג העולמי בסערה, שיחק פעם יחידים ופעם זוגות, והפסיד בשתיהם.... מוזר קצת, לא?

ה-טעות

אם אתה הקפטן של נבחרת הדיויס של אוסטרליה אתה מסודר. יש לך את יואיט השחקן הטוב בעולם ואת ראפטר על דשא ביתי, ואת הצמד הטוב בעולם למשחק הזוגות. נצחון קל בגמר הדיוויס על הניר. אני לא יודע מה היה השיקול שגרם לקפטן האוסטרלי ( רפי תעדכן אותנו בשם) לעשות את השיוני הגורלי במשחק הזוגות. צרפת מצידה ידעה לקחת את ההזדמנות לידיים, ניצלה את הכוחות נכון ולקחה את הגביע אדר מורג

רפי2002

New member
אדר מורג - למאמן האוסטרלי

קוראים: ג´ון פיצג´ראלד. עכשיו, בקשר לטענות למאמן האוסטרלי שהעמיד במשחק הזוגות את יואיט ורפטר ולא את הצמד הקבוע - ארתורס וטוד וודברידג´. לכאורה, זה היה הימור לא נכון. אבל, לפעמים מאמנים צריכים לקחת סיכונים.....ותאר לך איזה גיבור הוא היה אם הסיכון היה מצליח.... אלא חייו של מאמן... :)

למעלה