קארדי

דשינקה1

New member
קארדי

כמעט עשרים שנה שלא אכלתי קארדי.אני נזכר איך לפני עשרים שנה סבתא היתה יוצאת בבוקר עם סל לשדה כדי לחפש את הצמח ולקטוף את העלים הטריים לחזור הביתה לנקות היטב ולהכין את המאכל הטעים עם חיטה.הריח אך הריח של התבשיל והטעם אין מה לדבר.סיר ענק כמו שרק כורדים יודעים על הפרימוס בחורף שקר בחוץ יושבים כולם בבית ואוכלים את המאכל הטעים כל כך.

../images/Emo198.gifקולולולווווווווווו עוד חברה הגיעה|סוכר

ברוכה הבאה
לפורום יהדות כורדיסטאן
אנא כורדי
ערב טוב לך חאלתי - כייך לראותך כאן איתנו
את מוזמנת להיות חלק מהמשפחה הכורדית,אני שמחה שהגעת והעלת סיפור מרגש בדיוק כך סבתא שלי הייתה יוצאת בבוקר מוקדם עם חברות מהמושב והיו קוטפות את הקראדי ולא רק - חובזה - עלי סלק בר - פטריות - ועקוב אני תמיד יצאתי לשדה עם סבתא - בגיל קטן היא הייתה קושרת אותי לצ'ימידאן על הגב.. כל יום ואני מתגעגעת לפעם לחום האמיתי איפה איפה הסבתות הכורדיות שהיו לנו פעם - כמה שהזמן חולף מהר
למזלנו שזכינו לחוות את החוויות האלו בשבילי זה שווה מאחלה פרס בלוטו - אלו הם החיים האמיתיים אני מקווה שדרך הפורום תקבלי יוזמה ותבשלי קראדי כבר הטעם החמוץ מדגדג לי בלשון

Avigail levi1

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה לפורום,קראדי קראדי חמוץ

אי אי אי אין על קראדי חמוץ אחד המאכלים שהכורדים מאוד אוהבים בחורף,מי שמרבה לאכול קראדי מובטח לו חיזוק מערכת החיסונים בגלל כל הויטמים שיש בצמח הקארדי וטמין ברזל ושפע של מיץ לימון טבעי ויטמין C ערב טוב

Amir Kurdi

New member
../images/Emo62.gifברוכה הבאה לפורום

אכן כן וקיים ואין על קראדי,מאכל טעים ואהוב

למעלה