קבוצות למשפחות

עליזה 63

New member
רק להיום:

אלוהים אוהב "אנו יכולים להבין את הכוח העליון הזה בכל צורה שנבחר…הקווים המנחים היחידים שמוצעים לנו, הם שכוח זה יהיה אוהב, אכפתי וגדול מאתנו." טקסט בסיסי, עמוד 24 נאמר לנו שאנו יכולים להאמין בכל סוג של כוח עליון שאנו רוצים, כל עוד כוח זה אוהב, וכמובן, גדול מאתנו. אולם לאחדים מאתנו יש קושי עם דרישות אלה. או שאנו לא מאמינים בשום דבר מלבד עצמנו, או שאנו מאמינים שכל דבר שיכול להיקרא "אלוהים" יכול להיות רק קר לב ובלתי הגיוני, שולח לנו מזל רע ללא כל התחשבות בנו. אמונה בכוח אוהב, היא זינוק די גדול לרבים מאתנו, וזאת מסיבות רבות. המחשבה על מסירת רצונותינו וחיינו להשגחתו של משהו שאנו חושבים שעלול לפגוע בנו, בהחלט תעורר בנו חוסר נכונות. אם אנו באים אל התוכנית ומאמינים שאלוהים הוא שיפוטי ולא סלחן, אנו חייבים להתגבר על אמונות אלה לפני שנוכל להרגיש נוח באמת עם הצעד השלישי. החוויות החיוביות שלנו בהחלמה יכולות לעזור לנו להגיע להאמין באלוהים אוהב לפי הבנתנו. ניתנה לנו הקלה ממחלה שייסרה אותנו במשך זמן רב. מצאנו את ההדרכה והתמיכה שאנו צריכים כדי לפתח דרך חיים חדשה. התחלנו לחוות מלאות רוחנית במקום בו פעם הייתה רק ריקנות. היבטים אלה בהחלמתנו מקורם באלוהים אוהב, לא נוקשה ושונא. וככל שנחווה יותר את ההחלמה, כך נבטח יותר בכוח עליון אוהב זה. רק להיום: אפתח את נפשי ואת לבי להאמין שאלוהים אוהב, אבטח בכוח העליון האוהב שלי שיעשה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות בשביל עצמי.

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

זו מחלה המיוחדת לאדם, ולא ניתן לגלותה אצל אף אחד מן הברואים האחרים, לשנוא ולבוז לעצמו.
- מישל דה מונטיין אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של יומלא אהבה ושמחת חיים../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על הסבלנות והיכולת לפעול על פי צרכים, על האפשרות להרפות ולמסור, ליהנות מהעשייה. אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי על בריאות פיזית ונפשית, על הליכה בדרך חיים חדשה, על NA, חברותא וקבוצת צעדים. אני אסירת תודה על זוגיות ובן זוג מחבק ואוהב, על משפחה תומכת ומפרגנת. על מקום עבודה ופרנסה, על חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודש ועשרים ושבעה ימי ניקיון
בוקר טוב עולם
לפני כמה שנים, במצב שבו אני נמצאת היום, הייתי פועלת אחרת לגמרי. יש לי מפתח של הבית כבר כמה ימים ורק אתמול מצאתי זמן לנקות ולסדר.. אני מתחילה להעביר דברים היום, וכל זה תוך כדי המשך בשגרה - עבודה ועשייה . פעם, בטח הייתי לוקחת חופש, עושה הכל בבת אחת בחוסר סבלנות משווע. הכל כאן ועכשיו ומייד.... תודה לאלוהים על הסבלנות וסדר העדיפויות. הולכת להעביר עוד כמה דברים מדלת אל דלת
ליהנות מהאיטיות והסבלנות, מהמתנות הגדולות האלה בדרך. מאחלת לעצמי ולכולנו יום של שמחת חיים, בריאות וקבלה עצמית. אוהבים

למעלה