קבוצת מדיטציה מונחית בתא, ימי ב' ב 8 בערב

מיכלי67

New member
קבוצת מדיטציה מונחית בתא, ימי ב' ב 8 בערב

שלום! אני פותחת מחדש את קבוצת המדיטציה שלנו. זמן: ימי ב', 8 בערב. מקום: תל-אביב מרכז, ליד מגדל האופרה. הקבוצה מיועדת למתחילים ולמתקדמים כאחד. נא להגיע בזמן ולהביא שמיכה לשבת עליה. מיכל. לפרטים נוספים: 077-3430022. ** מיכל רון מנחה קבוצות מדיטציה בתל-אביב, ירושלים וסן פרנציסקו מזה כשבע שנים, ועוסקת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, המשלבת בין הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני. להצטרפות לרשימת התפוצה: [email protected] . מאמרים נוספים באתר שלי: http://www.2all.co.il/Web/Sites/michal%5Fron/ מאמרים שלי על מדיטציה: http://www.2all.co.il/Web/Sites/michal%5Fron/PAGE3.asp

מדיטצייה בחיי היום-יום

קורס מדיטציה בן 4 מפגשים מטרת הקורס: להקנות לכם את היכולת ליישם את המדיטציה בחיי היום-יום, באופן אשר ישפר את חייכם – שלווה, בריאות, מודעות, אהבה, איזון, הצלחה. מדיטציה היא למעשה כינוי לכל "עבודה פנימית" או "תרגול פנימי" שאדם לומד לעשות בתוכו. אין מדיטציה אחת אלא מגוון רחב של מדיטציות אשר ניתן ללמוד וליישמן בחיינו. שימושים רבים לה – ריכוז, שלווה, מודעות עצמית, שלווה, איזון, ריפוי, מיקוד, עוצמה, הגשת מטרות, שהייה בהווה. הקורס כולל לימוד מדיטציות בנושאים האלו: נשימה אל הגוף אשר יוצרת איזון, שלווה וריפוי חישת הגוף וחיבור אל גופנו היכרות עם הסביבה הפנימית – מחשבות, רגשות, דמיונות כניסה להווה – החיים מתקיימים רק ברגע הזה הכרת העצמי וחיבור אליו – מי אני? עבודה עם אור – עבודה עם אור זהוב ואור לבן איזון מרכזי האנרגיה – גוף מאוזן ובריא ריפוי דרך דמיון מודרך "החזרת כוחות" – טכניקה להשבת הכוח האישי שלנו במערכות יחסים חימום הגוף – איך מחממים את הידיים בחורף
מדיטציה תוך כדי שיחה מדיטציה תוך כדי תנועה ועוד! אודות מיכל הררי: בעלת ניסיון עשיר בהדרכת יחידים וקבוצות, תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאת מכללת רופין. מאמנת אישית להגשמת מטרות, מדריכה לפיתוח יכולות, מטפלת ומרפאת, מלמדת מדיטציה ודמיון מודרך. לומדת קונג-פו : הדרכה ופיתוח יכולות, ריפוי ובריאות, הגנה עצמית, מדיטציה ודמיון מודרך.כותבת ספרי התפתחות אישית. פרטים הקורס בן 4 מפגשים רצופים, יתקיים בימי ראשון בין השעות 19:30-21:00 תאריך התחלה: 30.12.07 תאריך סיום: 20.01.08 מחיר: 400 ש"ח

למעלה