קבוצת רבנים נפלו על הראש🤢👺👹

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה נשמע לא טוב, זה נראה איום ונורא ובכל זאת אם תשאלו אישה חרדית
היא תסכים עם כל מילה של הרבנים האלה.
אז מה לך כי תליני?
את הרי לא חיה שם בחברה החרדית.
חוצמזה, אני משוכנע שחלק מהם בכוונה מקצינים
כדי לקבל הד תקשורתי יותר גדול.
אני חושב שכל האבאדיי האלה שדיברו גבוהה...
בבית הם כאלה קטנים, ליד האישה שלהם. (מקרב אצבע לאגודל)

משתפרת1

Well-known member
לרבנים הללו יש קהל יעד. עבור אותו קהל הקביעות הללו רלוונטיות. אז שיחיו להם את חייהם ויהנו מאמרות השפר של רבניהם.
עבורי דבריהם לא מזיזים את קצה הציפורן באצבע הקטנה שלי, אני לא מבינה מדוע חילונים טורחים לצפות בקבצים כאלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי תוקף דתיים?! מראים מה רבנים חושבים על הנשים. האמת כואבת נכון?
לא, לא ממש למען האמת :). כלומר, לא חסרים לי כאבים, אבל אף אחד מהם לא נובע מ"האמת" :).

אך השאלה הייתה מדוע חילונים (מסוימים) מרגישים צורך להיכנס לכל השטויות האלו. על כך השבתי את שהשבתי ואני עומד לחלוטין מאחורי תשובתי דלעיל.

כך או אחרת, הסרטון ממש לא מראה מה "רבנים חושבים על הנשים". בשביל ללמוד זאת, ראשית צריך להבדיל בין הרבנים השונים (מה לעשות, לא כל רב חושב אותו דבר) ושנית (ואולי זה צריך לבוא קודם), ללמוד מה באמת נאמר על-ידי מי שנאמר. בשביל זה, מה לעשות, כפי שכבר כתבתי, לא די לצפות ברבע משפט מתוך שיעור או הרצאה של שעה או שעתיים, אלא יש לשמוע את השיעור כולו, את הקשר הדברים ומה נאמר בדיוק ובאופן מלא. רק אז, לראשונה, תוכלי אולי לדעת מה אותו רב ספציפי ששמעת חושב על נשים. עד אז? דיון נחמד אבל די חסר משמעות (ולא, ממש לא כואב :)).

משתפרת1

Well-known member
לא, לא ממש למען האמת :). כלומר, לא חסרים לי כאבים, אבל אף אחד מהם לא נובע מ"האמת" :).

אך השאלה הייתה מדוע חילונים (מסוימים) מרגישים צורך להיכנס לכל השטויות האלו. על כך השבתי את שהשבתי ואני עומד לחלוטין מאחורי תשובתי דלעיל.

כך או אחרת, הסרטון ממש לא מראה מה "רבנים חושבים על הנשים". בשביל ללמוד זאת, ראשית צריך להבדיל בין הרבנים השונים (מה לעשות, לא כל רב חושב אותו דבר) ושנית (ואולי זה צריך לבוא קודם), ללמוד מה באמת נאמר על-ידי מי שנאמר. בשביל זה, מה לעשות, כפי שכבר כתבתי, לא די לצפות ברבע משפט מתוך שיעור או הרצאה של שעה או שעתיים, אלא יש לשמוע את השיעור כולו, את הקשר הדברים ומה נאמר בדיוק ובאופן מלא. רק אז, לראשונה, תוכלי אולי לדעת מה אותו רב ספציפי ששמעת חושב על נשים. עד אז? דיון נחמד אבל די חסר משמעות (ולא, ממש לא כואב :)).
הכותרת לא היתה "מה הרבנים חושבים..." אלא "מה רבנים חושבים", כותרת שבהחלט מבדילה בין אותם שבסרטון לבין אחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
הכותרת לא היתה "מה הרבנים חושבים..." אלא "מה רבנים חושבים", כותרת שבהחלט מבדילה בין אותם שבסרטון לבין אחרים.
צודקת (אם כי לא התייחסתי כלל לכותרת אלא לדברי מי שהגבתי עליה).

Harrington

Well-known member
מנהל
כאשר אצל כל אחד אחד מראים לנו רבע משפט שנאמר מתוך מה שבבירור שיעור/נאום הרבה יותר ארוך, קשה מאוד לדעת מה בדיוק נאמר ובאיזה הקשר. על כן לא ניתן להתייחס ברצינות לדברים בשלב זה, עד לקבלת התמונה המלאה (שספק רב אם תתקבל מתישהו :)).

שמלת תחרה1

Well-known member
כאשר אצל כל אחד אחד מראים לנו רבע משפט שנאמר מתוך מה שבבירור שיעור/נאום הרבה יותר ארוך, קשה מאוד לדעת מה בדיוק נאמר ובאיזה הקשר. על כן לא ניתן להתייחס ברצינות לדברים בשלב זה, עד לקבלת התמונה המלאה (שספק רב אם תתקבל מתישהו :)).
רבע משפט? אשה כך ואשה אחרת, מה צריך את כול המשפט?

Harrington

Well-known member
מנהל
רבע משפט? אשה כך ואשה אחרת, מה צריך את כול המשפט?
כל אחד ומה שהוא זקוק לו.
אני כאמור, לא יודע להבין מה בדיוק נאמר ובאיזה הקשר בלי שאשמע את מלוא הדברים. מי ש(חושב שהוא)כן מסוגל לכך, שיבושם לו :).

מלאכת מחשבת1

Well-known member
כל אחד ומה שהוא זקוק לו.
אני כאמור, לא יודע להבין מה בדיוק נאמר ובאיזה הקשר בלי שאשמע את מלוא הדברים. מי ש(חושב שהוא)כן מסוגל לכך, שיבושם לו :).
תגיד הרינגטון זה לא דוקר ? לשכב על גדר תלתלית עבור ביבי וגם עבור הרבנים השוטים [אלו שבסרטון], זה לא מכאיב לך בכלל ?
יתכן שאתה מהלך בחוצות העיר לבוש באפוד קוולאר ?

Harrington

Well-known member
מנהל
תגיד הרינגטון זה לא דוקר ? לשכב על גדר תלתלית עבור ביבי וגם עבור הרבנים השוטים [אלו שבסרטון], זה לא מכאיב לך בכלל ?
יתכן שאתה מהלך בחוצות העיר לבוש באפוד קוולאר ?
מאחר ואני לא נשכב עבור אף אחד על שום גדר, היא ממילא לא דוקרת :).
ס״ה מביע את דעתי. זה שאתה לא יכול בלי לתקוף אותה (תהא אשר תהא), לא אשמתי ולא מענייני.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אילו לנשים הייתה אסרטיביות, אף אישה לא הייתה מתקרבת לבזויים הללו. הם לא ראויים לאישה ואסור שהם יתרבו בעזרת נשים.

SupermanZW

Well-known member
אילו לנשים הייתה אסרטיביות, אף אישה לא הייתה מתקרבת לבזויים הללו. הם לא ראויים לאישה ואסור שהם יתרבו בעזרת נשים.
כל הרע-בנים המופיעים בסרטון נשואים עם ילדים ומתרבים הרבה לצערנו, לא רק זה, הם מצליחים בשיטתיות לשטוף את מוחם של רבבות - כל אחד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כל הרע-בנים המופיעים בסרטון נשואים עם ילדים ומתרבים הרבה לצערנו, לא רק זה, הם מצליחים בשיטתיות לשטוף את מוחם של רבבות - כל אחד.
ברור וידוע. ולכן כתבתי בראש השורה את המילה "אילו". הבעיה היא, שכל גבר דתי מברך מדי בוקר "ברוך שלא עשני אישה" ומולם, קוראות הנשים הדתיות: "ברוך שעשני כרצונו". כלומר: מגיל רך, הן מכירות בעובדה שהן "סוג ב'" ועל כן, עליהן לקבל בהשלמה מוחלטת את גחמות המבורכים, שבכלל מביטים בהן. בעיה.

למעלה