קביעת יום לפגישת פורום

ycyclop

New member
קביעת יום לפגישת פורום

דבר ראשון נקבע את יום המפגש. אציע שלושה ימים. כל אחד יודיע איזה יום הוא יכול איזה לא והיום עם הכי הרבה אנשים בעלי יכולת הגעה יהיה יום המיפגש. לאחר שנדע מי מגיע, נוכל לקבוע אצל מי יתרחש האירוע המשמח ואילו משחקים נשחק. כאשר מי שיגיע יציע משחק או שנים מועדפים. בחירת המקום והמשחק/משחקים יהיו בשרשורים נפרדים. אז הימים הם: שלישי 22/7, רביעי 23/7 או חמישי 24/7

backdoorslam

New member
שלישי

למרות שאוכל להטות את ימי העבודה שלי, במאמץ מסויים, ליום אחר בשבוע. אין לי אפשרות לארח. מצטער. הטליסמן שלי מרגיש בודד...

האטי

New member
בבקשה לא יום שלישי...

ביום שלישי לא אוכל להשתתף במפגש, בשל התחייבויות קודמות שלא ניתן לדחות אותן, גם אם ארצה. לעומת זאת, אשמח לארח את המפגש ביום רביעי או חמישי.

shadowfax

New member
זהו אמיר שוכח שיש לו התחייבות קודמת

למ"ת, אישית גם אני ישמח להשתתף במשחקים ביום חמישי

backdoorslam

New member
מה אתה מתערב?

בשביל מפגש חד-פעמי של ערב משחקי-לוח אפשר לדחות את סשן המ"ת שלנו. אבל הדיון הזה לא קשור לשאר חברי הפורום. נדבר בינינו.

ננסק

New member
יום חמישי הכי טוב לי

עם פוטנציאל ליום שלישי או רביעי, אם ילחצו עלי. יום חמישי - רק מסביבות שמונה בערב, יום רביעי - כל היום, יום שלישי - רק מסביבות תשע בערב. כן, יש לי לו"ז, מה לעשות!..

backdoorslam

New member
חבר'ה, זה חשוב!

השבוע הבא מתקרב לו בצעדי ענק. לא סתם ענק, אלא אחד שיצא לו 6 בקוביה. אני מעריך שכולנו עובדים, לומדים או לפחות יושבים באוהלי מחאה בירושלים. לכן, ישנה חשיבות עליונה לכך שנצליח לתאם את ימינו הפנויים עם הגורמים המתאימים (בוס וכו'). מה לגבי שעה אגב?

למעלה