קבלו את פרק 17 - משנים את העולם

leeee2

New member
קבלו את פרק 17 - משנים את העולם

פרק 17 של מאיה דניאל, אחד המדהימים והמרגשים אם לא ה... מאיה - את אלופה!

leeee2

New member
כל מה שכותבים זה כל כך לא חשוב

אחרי שרואים כמה אהבה יש ביניהם, אהבה טהורה, אמיתית, מכבדת, מספיק להסתכל על המבטים שלהם, על האופן בו םהם מסתכלים אחד על השני, על שפת הגוף שלהם... אין אין אין דברים כאלה.... לא יעזור לכל המשמיצים את איתן (כן, מריליון, הכוונה אליך...) היה מה שהיה, כל אחד ראה בתוכנית מה שרצה לראות, אבל עכשיו זה ברור ואי אפשר לפרש את זה בצורה אחרת... יש ביניהם אהבה גדולה מאד! ועל זה אי אפשר להתווכח! אז תנו להם אהבה... ותמשיכוו לפרגן לזוג המדהים הזה שכנראה לעולם לא יהיה עוד זוג כמוהו.... לפחות לא בטלוויזיה.... ערב טוב ונעים! לי

נטע20111

New member
לכולםםםםם....

לי קראתי היום את ההתכתבות בין גילי לבינך קראתי את הפוסט של מריליון , ואף הגבתי ומה שנותר לי להגיד הוא , שאיתן נותר בעיני הגיבור האיכותי ביותר בכל הריאליטי עד כה ושבין איתן לדניאל , עוד בתוכנית , נרקמה אהבה אמיתית , אהבת אמת שלא נראתה עד כה , בשום ריאליטי. גם אם איתן לא ביטא מילולית את תחושותיו , שפת הגוף והעיניים דיברו ואפילו צעקו , ולפעמים העיניים והגוף הם הדוברים האמינים ביותר - ולמילים אין מקום ... נכון - נדרשנו פה לסוגיית הדייט עם קרן. עדיף היה שאיתן ינהג אחרת. אבל להטיל עליו מלוא האחריות וסוג של אשמה , מוגזם במיוחד בשיח מבוגרים. לקחת את הדייט ולגזור מפה " אות קין" על מצחו של איתן , ולשלול אותו לגמרי ולמחוק כל כך הרבה מעלות ייחודיות שהוא ניחן בהם ושהם בכלל לא בגדר מובן מאליו בימינו - יושר,כנות ,אמינות ,סובלנות טוב לב ,הבנה ואולי עוד , יש בכך רק כדי להעיד על השוללים/המקטרגים. אם את כל אלה , אנשים במחי יד פוסלים וזוכרים את הדייט - שבעצם אף אחד מהצופים לא יודע בודאות מה ארע ואיך קרו הדברים והכל סוג של ספקולציה , אז הם באים ממקום וראייה צרה , מחוסר פירגון וקנאה. אלה האנשים הקטנים , שמחפשים בזכוכית מגדלת את הפירור כדי שיוכלו להעצים אותו למימדים מפלצתיים. אלה האנשים שהתמונה הכוללת לא מעניינת אותם אלא משיכת המכחול שסטתה מעט הצידה. העיקר שאנו רואות את התמונה הכוללת. לגבי האחרים : זבש"ם קנאה וחוסר פירגון לא טובים לבריאות. כדאי להם להפנים. וכותבת אמא לבנים בוגרים , שאוהבת אותם אבל אוהבת גם את איתן , מעריכה אותו ומאחלת לבני שהסולם הערכי של איתן יהיה מודל תמידי בחייהם . ולגבי דניאל - הלוואי והיתה לי בת כזאת. ערב נעים גם לך, ואל תקחי ללב , תמיד תתקלי באנשים שהפרגון קשה להם.

למעלה