קבע-חוגרים,קצינים ונגדים

siv2311

New member
קבע-חוגרים,קצינים ונגדים

היי, האם חוגרים משרתים בקבע (בנוסף לחובה) או לא ? וקצינים ונגדים הם בקבע או במילואים ? והאם התפקידים של הקצינים,נגדים והחוגרים (חיילים) שמשרתים בקבע (בנוסף לחובה בדר"כ) דוצים לתפקידים שבהם הם שירתו בחובה ? ושאלה נוספת-האם שס"ן (שירות סדיר נוסף) דומה לקבע או לא ? אשמח לתשובות בבקשה...תודה...

siv2311

New member
המשך...

התבלבלבתי...כתבתי דוצים במקום דומים בהקשר לתפקידי הקצינים,נגדים וחוגרים בקבע...

מ ס ט י ק

New member
שלום סיון...

לפי השאלות שלך זה ניראה שאת מבולבלת לגמרי! אני אענה לך לפי הסדר של השאלות: 1) לא כל החוגרים ניכנסים לקבע לאחר שירות החובה, זה תלוי בתקנים שיש ליחידה שלהם וברצון שלהם ושל היחידה שהם ישארו בקבע. 2) לא כל הקצינים הם בקבע אבל כל הנגדים הם בקבע. 3) לא תמיד התפקידים זהים מהחובה לקבע אך לרוב הם קשורים לאותו התחום. 4) שס"ן לא תמדי דומה לשירות קבע, בשס"ן רגיל את ממשיכה לקבל משכורת של חייל חובה, יש אפשרות לחתום שס"ן בתנאי קבע ואז המשכורת היא משכורת של קבע אך יש חסרונות אחרים כמו מועדון "חבר" וכו'. לא תמיד יחידות יכולות לתקנן שירות קבע אז משאירים את החייל בשס"ן עד אשר יהיה תקן לקבע. מקווה שעניתי לך על השאלות

siv2311

New member
תגובה למסטיק....

היי לך, תודה רבה לך על תשובותייך ! הן עזרו לי מאוד ואני בטוחה שיעזרו גם לשאר משתתפי הפורום... וכל הכבוד על הפורום החדש שאת מנהלת (אנשי קבע) וברכות לפתיחתו ! ואני מאחלת לך המון בהצלחה בצבא ובכלל !

למעלה