קוויזים חדשים! (גם של דיסני!)

shloompi

New member
קוויזים חדשים! (גם של דיסני!)

הי אנשושים ואנשושות ! לפני שאני מתחילה לכתוב את ההודעה אני מרגישה צורך להסביר שאני עוג רגע נרדמת על המקלדת , אז אם יהיו שגיאות הקלדה/כתיב/חוסר היגיון במה שאני כותבת , האשימו את המורה שלי לגיאוגרפיה ושל"ח !!!!! אחרי ההשתפכות המרגשת שלי , הגיע הזמן למה שכולנו חיכינו לו - הטופיק!!!! אני מסנה משהו קצת שונה הפעם. אני שמה קוויזים נחמדים , ואני כותבת עליהם כמה מילים , שאנשים ידעו למה הם נכנסים ולא סתם יבזבזו את זמנם היקר. אני אפילו עושה לפי קטגוריות (כן , אני כזאת משועממת...) קטגוריה מספר 1 - דיסני
קוויז ראשון - איזו דמות ממולאן אתה ? קישור - איזו דמות ממולאן אתה ? שפה - אנגלית, אבל אנגלית די קלה. תוצאה שלי - מולאן , ואחריה מושו... תמונות , יש ? - לא
קוויז שני - איזה דמות אתה מ"הקיסר נפל על הראש" ? קישור - הקיסר נפל על הראש שפה - אנגלית , אבל אנגלית קלה. תוצאות שלי - צ´יקה (?) תמונות, יש? - לא ... הערה - הרבה שאלות, רובן לא אינטליגנטיות במיוחד ...
קוויז שלישי - איזו דמות מצוירת קלאסית אתם ? הבהרה - דמות מצוירת קלאסית = דונאלד , מיקי , מיני , גופי וכו´ קישור - איזו דמות מצוירת קלאסית אתם? שפה- אנגלית , אבל לא קשה. תוצאות שלי- דייזי דאק , ואח"כ מיקי מאוס ... תמונות , יש? לא! תמונות זה טוב ....
|שמאל קוויז רביעי- איזו גיבורת דיסני את ? הבהרה - כן , כן , עוד אחד. אבל זה לדעתי הכי טוב ... קישור -http://www.selectsmart.com/FREE/select.php?client=womanpowah שפה - אנגלית , קלה תוצאות שלי - נקומה ואח"כ צ´יקה
תמונות - שימו לב , מתוחכמות ... אין תמונות בקוויז עצמו אבליש קישור לאתר אחר בו יש את התמונות. אכן , אנשים מתוחכמים ... סוף קטגוריה מספר 1. נראה אם יהיה לי כוח לעשות קטגוריה מספר 2

shloompi

New member
קטגוריה מספר 2 - סרטים וטלוויזיה

גס וואט , אייייימממ באאאאאאקקקקק..... מאז הפעם הקודמת (לפני יומיים שלמים!) השתפרתי , השתכללתי , אבל נשארתי אותו דבר , אז קבלו את קטגוריה מספר 2. קטגוריה מספר 2 - סרטים וטלוויזיה
איזו דמות אתה מ"וויל וגרייס"??? קישור : איזו דמות אתה מ"וויל וגרייס"??? שפה : אנגלית , לא מאוד קשה. רמה בינונית . תמונות : יש ! תוצאה שלי : גרייס ציון (מתוך 5 כוכבים) :
איזו דמות אתה מספיידרמן ? קישור :איזו דמות אתה מספיידרמן ? שפה : אנגלית , סבירה תמונות :יש! (מהסרט) תוצאה שלי : פיטר פרקר (אני? אני פיטר פרקר?!) ציון (מתוך 5 כוכבים) :
(הורדתי 2
ים כי הבוחן לא מדויק
) אוח , אני חייבת ללכת , אני אמשיך מחר ... ביי

למעלה