קוטור פרש מUFC בשביל לעבור ל....

doom23

New member
קוטור פרש מUFC בשביל לעבור ל....

לM-1 זו כנראה תיהיה המתחרה החדשה לUFC אחרי שPRIDE "מתה" M-1 רכשו את פדור אמיליאנקו ורנדי לפי מה שאומרים רוצה להוכיח שהוא מסוגל לנצח אותו וכנראה שקיבל גם סכום מאד רציני ויתר על תואר האליפות שלו ועזב את UFC חבל ... חח ציפיתי שכולם יגיעו לUFC אחרי השתלטות של דנה וויט בדקו ב SHERDOG.COM אם לא סומכים על המידע :)

אם אפשר לקבל לינק מדוייק

האמת אני דיי לא מאמין משום שרנדי הוא יד ימינו של דנה וויט והאחים פרטיטה , לא נשכח שהוא ייצג אותם בהמון אירועים של הרשת , דווקא בחור צנוע וענוו כמו רנדי קשה לי להאמין ועוד אחרי הניצחון המרשים שלו על גבריאל גונזגה , תוכל לשלוח לינק מדוייק שמצביע על מה שאתה כותב? ?

בוא תסביר לי איפה בדיוק קראת שהוא עוזב

קראתי את כל הקטע ובשום אופן לא כתוב שם שהוא עוזב את ה UFC

doom23

New member
חחח זה כבר מפורסם בכל האתרים של הMMA חפש

למשל מהכתבה שנתתי לך the exodus of Randy Couture from the UFC was a shocking. "היציאה של רנדי קוטור מהUFC הייתה חדשה מפתיעה" ESPN ראינו אותו למה הוא עזב והוא אמר בגלל כסף והרוסי אמר שכל הפרייד שבאו קיבלו טונות של כסף וכל האחרים "נידפקים" הנה עוד כתבה http://www.sherdog.com/news/articles.asp?n_id=9551

שמע צודק , אבל למה לא מפרסמים באתר הרשמי

של הUFC , מה שכן הרוסי פיידר הוא באמת הכי טוב כיום בעולם בקטגוריה של המשקל הכבד והייתי מת לראות קרב שלו עם רנדי קוטור , הייתי מוכן לשלם על זה המון כסף

sandman2

New member
לדעתי

מנסים עדיין לנסח הודעה רשמית ופשוט לא יודעים איך לפרסם זאת בלי לפגוע בשם הטוב של הארגון

doom23

New member
זה כבר דיי ידוע ...

דיינה נתן הודעה רשמית שהוא מצטער שהוא עזב הוא חשב שהם חברים ובלה בלה ושאיזה מפיק שיכנע אותו להתפטר ולקח אותו לאיזה סרט ועכשיו יכניס אותו לM1 שם יריב עם פדור גם קוטור מדבר בראיון על זה שלא משלמים להם טוב מאז שכל הפרייד ניכנסו הם לוקחים את כלהכסף ורנדי התעצבן משום מה ..חח כסף כסף זה כל העניין חח

doom23

New member
עדיין אין

זו תחרות חדשה עוד לא עשו כלום רק קונים שחקנים בינתיים ...

למעלה