קולין וג'י טי

Vesper Lynd

New member
קולין וג'י טי

הרגע ראיתי את נוטינג היל והשמיעו שם פעמיים את השיר שג'יי טי שר לקולין, ואם אנחנו כבר בנושא- מה יקרה שם? הם יפרדו בקרוב? ביוזמת מי? ג'יי טי יהיה עם לורן או אמא של בריטני? לפי הפרקים האחרונים נראה שיש רמזים לזה...

Vesper Lynd

New member
זה לא ספויילר

זאת שאלה, מה יהיה. אין לי מושג אם התהיות שלי הן בכיוון הנכון, אבל אשמח אם מישהו כן יענה לי בצורה ספויילרית ויגיד מה יהיה?

brum

New member
../images/Emo58.gif הסיפור שלא נגמר

אכן ג'יי טי כבר לא יסתפק במקלחות קרות וישכב עם אניטה (אמא של בריטני) קולין תגלה תדחה אותו אבל בסופו של דבר תחזור אליו (בינתיים הוא יתקרב ללורן אבל אני לא זוכרת אם היה להם ממש קטע), אחרי זה פתאום הוא יתגלה ככשרון מוזקלי, קולין תעודד אותו ללכת למסע הופעות למרות שזה אומר שהם לא יראו אחד את השני, הסוכנת שלו תמרח עליו בצורה שתקשה עליו לסרב אך בסוף הוא יחזור לג'נואה סיטי וייוותר על הכל בשביל להיות עם קולין לאט לאט הם מתרחקים שוב וג'יי טי נהייה החבר של מאק ואח"כ בוגד במאק עם ויקטוריה וכשהוא רואה שקולין כבר לגמרי נדלקה על הפרופסור שמלמד אותה ואח"כ גם הוא נהיה החבר שלה, ג'יי טי מגלה שהוא עדיין עם רגשות לקולין ו.... הם חוזרים להיות ביחד ושוב נפרדים כי קולין יותר מדי מאוהבת בפרופסור הזה

Vesper Lynd

New member
../images/Emo58.gifמה?!

ויקטוריה?! וואו, לבחור יש קטע רציני למבוגרות. סדרה נהדרת...

sergew2

New member
איזו תסבוכת!

אולי כבר לשים לו רומן עם ג'יל וזהו?!

Jolleen

New member
לא מדוייק בכלל..../images/Emo58.gif

כמה תיקונים: ג'ייטי ישכב עם אניטה, קולין תפרד ממנו ולאחר כמה זמן הם יחזרו. לא יהיה לו שום קטע עם לורן. יעבור המון זמן עד שהוא יתגלה ככשרון מוזיקלי, ואז קולין תשכנע אותו לקבל את ההצעה ולנסות את מזלו כזמר, הוא לא ירצה בהתחלה אבל היא תשכנע אותו ואז היא תגלה שהיא מפריעה לו בדרכו להפוך לכוכב אז היא תגיד לו שהיא עוזבת לניו יורק והוא ממש לא רצה שהיא תעזוב אבל היא עזבה. סיבה מאוד מטופשת לפרידה אבל זה מה יש. בקיצור יעבור כמה זמן, בינתיים ג'ייטי יחשוב שהוא מאוהב בבריטני, אבל בריטני תתחתן עם מישהו אחר. ואז קולין תחזור לפרקים ספורים ושוב תעזוב ואז ג'ייטי ומאק יהיו ביחד, ג'ייטי יבגוד במאק עם ויקטוריה ואז קולין תחזור, ג'ייטי וקולין יחזרו להיות ביחד ומאק תעזוב. הכל יהיה נחמד ויפה בין ג'יטי וקולין עד שיגיע לו פרופסור קורבל, הפרופסור של קולין. היא תגלה שהיא נמשכת אליו וזה יגרום להרבה בעיות בינה לבין ג'יטי ולבסוף גם לפרידה. כרגע אם אני לא טועה היא עם פרופסור קורבל. זהו:)

sharona78

New member
אני יכולה להבין

למה כל הנשים נמשכות אליו - הוא גבר גבר..... בחור כלבבי !

למעלה