קומדיה או אמת? כמה מזה באמת נכון?

גליזה

New member
קומדיה או אמת? כמה מזה באמת נכון?

האם הסיטואציות שנתקלנו בהן כבר בפרק הראשון בסדרה הן סיטואציות מוגזמות, או אמיתיות?

כמובן שבכל סדרה תיתכן הקצנה מסויימת של האמת, אבל יש לציין ש'בנות' אמיתית עד כאב.
אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לדעת שהבת שלו השתמשה בסמים כי אמרו לי ש'זה הגיע בתרמילים וזה חוקי'.
בטח שאף אחד לא היה רוצה לגלות שהבת שלו בהריון מחוץ לנישואים, או מנוצלת מינית על ידי גבר אחר.
אבל האם זה לא בדיוק מה שאנחנו נתקלים בו ביום יום?

אז נכון, ניו-יורק היא ניו-יורק, ולניו-יורק - הצרות שלה.
הכל גדול יותר, מפחיד יותר, מרגש יותר ומלחיץ יותר - אבל לקו העלילה יש מכנה משותף עם כל כך הרבה בנות מכל העולם.

כל כך הרבה בנות חוו את זה - את מתאהבת במישהו שנראה לך "כאילו מה זה חתיך", ולמרות שהוא מסנן, למרות שהוא לא מסתכל לכיוונך או אפילו מקשיב לך, את עדיין מאוהבת בו ומחפשת בלי סוף סיבות להצדיק את התנהגותו הגואלית של הבחור.
כל כך הרבה בנות נתקלו בחשש מפני הריון לא צפוי (למרות שאותי מעניין אם בכלל נעשה שם שימוש באמצעי מניעה
)
הורים מכל העולם מגיעים לרגע שבו הם חושבים על הפסקת "צינור הכסף" המוזרם לארנקו של ילדיהם, וחלקם אף עושים את זה (אם הם עושים את זה בדרך שהוריה של האנה עשו את זה? לא בטוח. אם ישנן מתבגרות שאחרי כל זה, דווקא הלכו וביקשו עוד 1100 דולר לחודש? גם זה לא בטוח
)

ומעניין אם היו בנות תמימות כמו האנה, שנתנו למעסיק לתרץ תירוצים כדי לא לשלם להן משכורת

מה דעתכם? אהבתם את הפרק הראשון?
התחברתם?
האם אתם חושבים שיש בנות שעוברות מציאות שכזו, או שהסידרה מוגזמת לחלוטין?

נוש14

New member
אני אהבתי את הסדרה

כי היא כל כך אנושית שאי אפשר לא להזדהות איתה גם אם לא ממש עברנו את אותן חוויות כמו של הדמויות. היא פשוט מציגה את הסיפור של הבנות בצורה לא מתחנפת ומראה אותם כמו שהם בטח היו קורים במציאות, כל דמות מנקודה אחרת.
הגיע באמת הזמן שתבוא סדרה אמריקאית שמדברת על החיים בניו יורק כמו שהם בצורה הפחות נוצצת שלהם, בלי בגדים יפים, בלי כסף, בלי אהבה, כמו שהרבה בנות/בנים חווים אותם. אין לי מושג איך זה לחיות בניו יורק (מתכננת לגלות את זה בקרוב אבל) כן? אבל נראה לי שלהרבה אנשים הם נראים בדיוק ככה ואני אוהבת את זה שיש סדרה שלא מפחדת להראות גם את החיים האלה. יכול להיות גם שבגלל הגיל שלי, שגם אצלי עולות שאלות כמו עבודה, דירה, תואר וכו' וגם אצלי יש את החוסר וודאות הזה לגבי החיים אז אני רואה את זה מנקודה של יותר הזדהות, לא יודעת. בכל אופן, מחכה לראות איך הסדרה תמשיך להתפתח וכן ירבו סדרות כאלה כי נמאס כבר מסדרות כמו 90210 וגוסיפ גירל שכולם יפים וכל הדילמות והעלילות כל כך מוגזמות שאי אפשר באמת להתחבר. אני אוהבת סדרות שאני יכולה לצפות ולראות גם את עצמי.
זהו.
ואם מישהו צופה בקצב של ארה"ב שישמיע קול כי אין לי עם מי לדבר על זה :)

PavlovsDaughter

New member
כן, גם בעיניי זה מצא חן מאוד!

אני אוהבת את זה שהאנה היא גיבורת תרבות אלטרנטיבית שלא נראית כמו זואי דשנל או פלישיה דיי, או כל אחת מהדוגמניות האחרות שמנסים לשווק לנו כמיוחג'ת/גיקית/היפסטרית וכו'. רוצים להיות מחתרתיים? תראו לי אנשים אמיתיים על המסך, לא יצורים מושלמים למראה ומשעממים.

למעלה