קומפורט 13

sundhri

New member
קומפורט 13

מישהו יודע פרטים על מסיבת הרגאיי שאמורה להיות שם ב-6.6, כמה היא תעלה? באיזו שעה והאם יש הגבלת גיל?..(אני לא נראית קטינה, אבל כמו שניתן להבין,אני כן..האם יעשו לי בעיות אם לא תהיה לי תעודת זהות?) ומיהו קהל היעד? וכמו כן-מישהו יודע פרטים על ההופעה של התפוחים (THE APPLES) באותו המועדון?... תודה מראש

MC SammY

New member
זה מה שאני יודעת

(לפי הפלאייר) פתיחת דלתות ב6 בערב. יופיעו: התקווה 6 סילברדון צ'ולו נייג'ל האדמור דאדי ג'י טבסקו תומי בראון על הפטיפונים: רוד בוי סאונד אורי שוחט ואלארם יוניטי סאונד ווידו (סוליקו) Yesaya crew 007 crew לפרטים מהיחצ"נים: ת"א-0547667489 יער השרון- 0545207669 שוקי חיפה- 0528848588 מאיה מאדמאן: 03-6396495

JamicaniT

New member
לפי מה שכתוב בפלייר ..

6.6.06 פתיחת דלתות 6 בערב. קומפורט 13, ת"א. [לגבי הגבלת גיל, לא חושבת שיש.] התקווה 6 בהופעה על המיקרופונים - silverdon צ'ולו נייג'ל האדמור דאדי G טבסקו תומי בראון על הפטיפונים - rude-boy sound אורי שוחט & אלארם יוניטי סאונד [widow [soulico yesaya crew 007crew יהיה פנאן

JamicaniT

New member
ולגבי מחיר, 50 נראה לי.

או 60, נזרום עם הקטע של ה6 במסיבה :)

yaarasta

New member
הגבלת גיל ומחיר:

לגבי הגבלת הגיל, אין, אבל זה לא אומר שאפשר להביא את האחים הקטנים... לגבי המחירים, עד יום שלישי הזה, במסיבה בקומפורט, המחיר יהיה 40ש"ח מיום רביעי הזה, עד יום האירוע, המחיר יהיה 50ש"ח במכירה מוקדמת, ובקופות, המחיר יהיה 60ש"ח. הערב יתחיל בשעה 20:00 ולא ב- 18:00 כפי שתוכנן, מי יופיע וסדר עליה לעמדות יפורסם בקרוב... -יער

sundhri

New member
תודה רבה רבה:)

נשמע מאגניב בטירוף, צפו לי שם!!חח. ואני מאוד אשמח אם סדר ההופעות יפורסם גם כאן..בשביל לדעת כמה מוקדם להגיע:)

תזכורת-סילברדון חוזר הערב!!!../images/Emo220.gif

שובו של מלך הרגאיי המקומי שמתחיל את הופעותיו המחודשות לרגל צאת אלבומו הקרב ובא בעיר מולדתו-אשדוד.הערב במועדון האנונימוס המעולה הופעת טרום בכורה וכולם מוזמנים!סילברדון ולהקתו, ואני גם.

kacha

New member
התפוחים בקומפורט

ב9/6. והרי מה שדוויק כתב : "יום שישי, 9.6.06, טרופרים בהופעה בקומפורט 13 עם התפוחים, Choke, ועוד הרכב ראגא-דאב. אמור להיות משובח ביותר. מי שלא ראה את התפוחים זו חוויה שאין כמותה! כניסה – 40 ₪ ברשימות אצלי. "

למעלה