קונגרס הגו 2007

קונגרס הגו 2007

קונגרס הגו הישראלי יערך ב25-27 לאוקטובר במתנ"ס קרית הצעירים, רחוב בית השואבה פינת שבטי ישראל ברמת השרון. הרשמה ביום חמישי, 25 לאוקטובר,מהשעה 17:00 עד השעה 18:00 האליפות בנויה מ-6 משחקים. סיבוב ראשון ביום חמישי, סיבובים 2-4 ביום שישי וסיבובים 5,6 ביום שבת פרסים יחולקו למקומות הראשונים, ולכל שחקן עם 4 נצחונות או יותר. במקום ימצאו שתיה חמה וכיבוד קל. אנא הביאו עמכם לוחות ואבנים למקרה הצורך. לפרטים: שלמה 2446807-050

imdark

New member
היה טוב וטוב שהיה

נהנינו כולנו חבל לי שלא ניצחתי את המשחק האחרון שלי הייתי מקבל ספר למרות שבמשחק אשיתי כמה מהלכים ממש געוניים שחשבתי אליהם הרבה אני חושב שעם הייתי חושב טוב על שאר המשחקים שלי גם הייתי מנצח את אלו הפסדתי ובסופו של דבר התרגלתי לשחק יותר איטי ובפעם הראשונה בחיים שלי ספרתי (טעות מביכה מידי שאני אפילו לא יציין : ^ ) ) פגשתי את הפנים מאחורי הכינויים המוזרים והמוגזמים (והכינוי שלי לא מוגזם נכון?) בכל מקרה אני חושב שאם הטורניר הזה באמת די כלכל את אצמו כמו שחברי האגודה אמרו אין סיבה לא לחזור אליו שוב ושוב יותר פעמים במהלך השנה אני יציע את זה לאגודה או לפחות אנסה לעשות טורניר פה בהרצליה או עם אדן ברמה"ש

למעלה