קונטקסט סוויץ' - על אנשים אינטרנט ועולם מקוון

kirschi

New member
קונטקסט סוויץ' - על אנשים אינטרנט ועולם מקוון

...זה מתחיל בבוקר, עם פתיחת המיילים שמחכים מאתמול. מילא אם היה מדובר במייל אחד או שניים, או אפילו במספר גדול יותר בנושא או נושאים דומים. אבל לא, כל מייל מביא איתו משימה או בעיה חדשה, שצועקת לפיתרון, ומהר. לכתיבה של מסמך, תיקון של מסמך ישן, לקבוע פגישה, לחפש, למצוא, לברר, ולעבור למייל הבא. ובין מייל למייל - קונטקסט סוויץ'. לשים בצד את ההחלטות והפרטים של הנושא הקודם, לשלוף מהזכרון את הפרטים של המשך השיחה מאתמול, וקדימה להסתער - עוד פתרון נדרש...

תודה רבה לך על קישור לרשומה מעניינת

מוכר לגמרי! אני עצמי מתקשה מרב פיצוצי המייל החשובים בעבר האמת שרב המייל שהייתי מקבלת ג'אנק מייל אז זה היה פשוט - למחוק ולמחוק כעת - כשאני פעילה מאוד בפייסבוק וגם מארגנת יום קריירה לאנשים עם מוגבלויות - הGMAIL שלי מלא מיילים חשובים דבר ראשון מאני עוברת על המיילםי מפייסבוק, מרביתם כן ניתנים למחיקה בהמשך הודעות לגבי פרוייקטים שאני עושה, מגיבה ושמה בצד יום קריירה בסוף - כנ"ל כל יום יומיים עושה סריקה מחודשת של מיילים, נזכרת במטלות ישנות ומוחקת דברים שלא רלוונטים מבלה המון זמן מול הGMAIL

kirschi

New member
GMAIL ועבודה

לי יש backlog נאה בעבודה, כך שאני נוטה להזניח את ה GMAIL שלי, מה שיכול להסביר את ה-5,000 מיילים שם שטרם נקראו :-$ האתגר הוא שכמו לך, יש לי משימות בעלות אופי שונה במהלך היום, מה שמכביד עוד יותר על הסוויץ' - אם לפחות כל/רוב ה- threads היו עובדים על אותו סוג עבודה עבור אוכלוסיות שונות, זה היה קל יותר... אילן

למעלה