קוסמופוליתה!!! טעים!

קוסמופוליתה!!! טעים!

1 וודקה פטל 1/3 ארצ'רס 1/3 רכז הילולי פירות 10 מ"ל מונין פסיפלורה ½ מיץ אננס נער את המרכיבים בשייקר וסנן לכוס היי-בול עם קרח חדש! יוצא שייק תה איכותי! איך ויסוצקי עוד לא שיווקו את זה לברים?

עוד אחד... חם!

צ'אי מסאלה ¾ ברנדי 1/3 קוונטרו ½ רכז צ'אי מסאלה כפית דבש כוכב אניס חמם את המרכיבים בעזרת סטימר בכוס זכוכית קטנה והוסף את כוכב האניס. מתאים לגמרי למזג אויר הזה.

nunimon

New member
שמע, דבר איתם דחוף !

שמעתי שהם מתכוונים לסגור את הפס של התה הקר... אולי המתכון שלך יציל אותם...

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלא להכנס ליותר מדי סטרס...../images/Emo41.gif

גם אני שותה מלא את האייס טי שלהם, אני פשוט לא סובל את הטעם לוואי של החברות המתחרות. (יש טעם של מתכת או שנדמה לי?) בכל מקרה אחותי עושה לנו עכשיו תה קר בעצמה- פי אלף יותר טעים. לוקחת תתיונים הפשוטים של ויסוצקי מוסיפה סוכר (סוכרזית במקרה שלה) ושמה במקרר- תאמיני לי פי אלף יותר טעים וזול מהבקבוקים של החברות המוכנות. אגב- אפשר גם לערבב כל מיני תיונים (פסיפלורה ונענע- ה-ו-ר-ס!!!) אגב- אני אנסה את המתכון עם האלכוהול והברנדי.

גם אני מכין אייס תה "עצמאי"../images/Emo6.gif

בעיקר לפני אימונים- אני לוקח לי תה קר. גם לצעידות ולמסלולי אופנים. אחלה של פיתרון, אין בעיות עיקול ואת הקפאין המיותר של הקפה ובמצב של היום לא פחות חשוב- הרבה יותר זול (מים מינרלים , תיונים של ויסוצקי וסוכר- לפי הטעם) וזה גם מאזן את כל האלכוהול שאני צורך בלילות..

תן לי לחדש לך...

בתה יש לא פחות קפאין מבקפה. וזה לא קשור לזה שאפשר להכין לבד.העבודה שלי היא בכל זאת להכין משקאות, ומה לעשות שהסנדלר הולך יחף ואין לי כוח להכין לעצמי. מעדיפה לקנות את האייס טי שלי בבקבוק ובדיוק כמו שאני אוהבת אותו.

Ronaldm

New member
אבל:

איי טי של ויסוצקי מגעיל... יש לו טעם לוואי. אין על נסטי אפרסק .

למעלה