קופיקס - מומלץ!

פאלאדה

New member
קופיקס - מומלץ!

היות ואני מנסה לחסוך כסף, אם אני בסידורים בחוץ - רק קופיקס. אבל גיליתי תגלית - שלא סתם המחירים נמוכים - הם פשוט "מתקמצנים" על חומרים.

סנדביץ' בחנות "רגילה" הוא בגט ענק שכל העולם דחוס לשם. כריך של קופיקס זה עוגיה וחצי. מן פרוסת לחם שחצויה לשני משולשים ובתוכו מורחים ממש קצת ...

הקמצנות הזו היא יתרון ענק. מצאתי את עצמי ביום סידורים. הרעב תקף אותי בין לבין. לא מוכנה להוציא על אוכל 40 ש"ח (שזה המחיר של קפה וכריך בבית קפה). הלכתי לקופיקס. מיץ גזר + "כריך" סלומון. ומשהו מוזר קורא לי אחרי הכריך.

תחושה שלא אכלתי עד למיצוי הרעב ולתחושת שובע. אלא הפסקתי דקה לפני, כי הכריך שלהם קמצני לאללה (בקטע טוב). וכל הזמן שאחרי ה"כריך" הגמדי והקמצני הזה, אני מסתובבת עם קלילות בבטן, עם אנרגיה, תחושת רעב קטנה ונעימה (שכן ה"כריך" שלהם קמצני ולא משביע), וזה פשוט היה לי נעים!

אז מסתבר שאפשר לאכול לא עד השובע אלא קצת לפני (הרמ"בם ממליץ על זה), וזה עושה פלאים.

זו פעם שניה שזה קורה לי אחרי קופיקס. פעם אכלתי שם תבשיל של תפוחי אדמה וירקות מבושלים עם מיץ גזר. אותה תחושה של שובע קליל, נעים ולא כבד.

אאוקצור, סוד המחירים הנמוכים של קופיקס, זה קמצנות אדירה במנות. קמצנות מבורכת. בפעם הראשונה בחיי שאני אוכלת בחוץ ולא חשה מפוצצת, אלא נינוחה וסבבא.

קשר חדש

New member
מקום שנותן אוכל בכמות שמתאימה לך זה אחלה

מצד שני,
השאלה האם במקום אחר, שמגיש כריך גדול יותר, את מרגישה מחוייבת לסיים הכל? כי מישהו אחר קבע לך את גודל הכריך? כי שילמת 40 ש"ח? כי אולי תהיי רעבה אח"כ?

אם התשובה היא כן, מציעה לך לבדוק, אם התנהלות כזאת מתאימה לך.

הם לא מתקמצנים

הם נותנים תמורה למחיר ועדיין ביחס עלות תועלת את מרוויחה.
לא מתייחסת לאיכות, לא בדקתי אבל קצת הפריע לי החזרה על כך שהם קמצנים.
לגבי הכמויות והגעה לסף שובע - בסקלה של רעב ושובע, ההמלצה היא להפסיק לאכול בשלב של שובע קל. יתכן וקופיקס מסייעת לך לתרגל את המצב הזה.
יתכן ואת עדיין, לפי הדברים שכתבת, אפילו לא בשלב שובע קל ובהשקעה של 5 שקלים נוספים יתכן ותהיי שם.

למעלה