קורא אליכם מתוך מאהל "אלכסנדרוני".

HERMAN13

New member
קורא אליכם מתוך מאהל "אלכסנדרוני".

אני קורא אליכם מתוך מאהל "אלכסנדרוני". מאהל "אלכסנדרוני הוקם ע"י אנשי המילואים אשר חזרו מתופת לבנון , מתנאים לא תנאים, של מחסור חמור ובלתי נסבל של אוכל, מים, רימונים , ציוד לחימה בסיסי וזה עוד רשימה חלקית. חובתינו כאזרחים שנמצאים בעורף לתמוך במאבקם למען התפתרותם לאלתר של אולמרט, חלוץ ופרץ. כולנו מגוייסים בצו 8 -אזרחי להגיע ל"גן הורדים" שמול לשכת רה"מ בירושלים. כל המגיעה תורם למאבק. המאהל מוקם ב"גן הורדים" מול משרד ראש הממשלה בירושלים. אנו קוראים לכם להגיע בכל שעות היממה ובמיוחד להפגנות המחאה בכל ערב וערב ביןהשעות 18:30 ל21:30. כל היכול להירתם למאבק, כספית, או בפירסום, סטיקרים, פוסטרים או כל העולה על דעתכם. לפרטים : עמיחי [email protected] http://www.memshalahabayta.com/

dafgol

New member
טל אני ממש לא מסכימה איתך.

לא יודעת אם מישהו מהסביבה הקרובה שלך היה במילואים בזמן המלחמה ושמעת מה הם מספרים. בסביבתי הקרובה ( מאוד קרובה ) היו ולחמו ולצערי גם נפצעו , וחלקם עדיין לא שוחררו מצו 8. מה שהם מספרים על מה שהיה ובעיקר מה שלא היה שם....מבחינת ציוד הערכות אירגון ועד לרמות של ממש אוכל ומים.....פשוט ביזיון ומחדל אחד גדול. אני חושבת שחיילים שהלכו להילחם , חיילים שיצאו לשטח אוייב - בהחלט מגיע להם הציוד הבסיסי , פקודות ברורות ומהימנות ולא שהכל יהיה חאפרי. בהחלט לא חושבת שאח שלי שהוא רס"ן במילואים הוא בכיין ו\או חייל שוקולד , לא הוא ולא החברים שלו, שפשוט קרעו את התחת ( סליחה על הביטיו) , לא הוא ולא חבריו , לא אלה שחזרו על שתי רגלים ולא אלה שנפצעו ועדיין ממיטתם ברמב"ם אומרים שאם יקראו להם - הם ילכו שוב. בכלל כל המלחמה הזו ...היה משהו לא תקין ...לא בהערכות לא בביצוע ולא בסיום שלה...אבל זה כבר סיפור אחר לשרשור אחר.....

טל205

New member
לא בכיינים

עכשיו זה טוב?? אז אסביר תעצמי, אי אפשר במשך חודש לטחון את העסק הזה!! היו טענות היה חוסר אחריות והיו עוד המון דברים ממש לא נורמאליים וזה עבר כבר לגורמים המתאימים!! לדעתי זה התבכיינות כדי להשיג מהלכים פולטיים כדי לדרוש את התפטרותו של זה או אחרת.. ואת זה אי אפשר לסבול!! יש וועדה שבודקת את כל הממצאים ותאמיני לי שהם לא רוצים במות חיילנו אבל מכאן ועד להקים מאהל מחאה וכו.. זה כבר לא נוגע לטענות אלא להישגים פולטיים נטו. זו כוונתי ובה אני דבק.

frige

New member
אל תשכח

שבהמון התקשורת אשמה ובגדול. בוא נאמר ואני ממש ממש לא סובלת פוליטיקה שהיו הרבה פאשלות בהתנהלות המלחמה הזו ובהמון מהלכים אבל בזה ממש ממש לא אשמים החיילים הסדירים והמילואימניקים שנתנו את כל כולם ונפשם למען ההגנה שלנו. אז לקחת את הכל בפרופורציות ולהודות לכל חיילי מדינת ישראל באשר הם על כל מה שהם עושים למען המדינה ולראש, את הראש (ולאו דווקא רק ראש הממשלה) את כל מה שקורה שם למעלה, כמו שאמרת הוועדות יחקרו. לא תמיד זה עוזר. את שלנו איבדנו, את היקר מכל. מקווה רק שבסופו של דבר באמת זה ישתלם וגם שהחיילים שלנו יחזרו לחיק משפחותיהם. ושוב, התקשורת מאוד תרמה להרס שבכולנו וממש לא תרמה למורל החיילים ולהתנהלות המלחמה. זהו, המלחמה נגמרה. באמת לא נראה שעדיין זה הסוף. נצטרך להנות מכל רגע ורגע של שקט. תודה לכל החיילים על הכל. שרית

dafgol

New member
אבל...

ועדת החקירה תוך פחות מ 24 שעות מהרגע שהתכנסה הקפיאה את עבודתה.... יצאנו למלחמה , חטפנו פה על בשרינו ממש קטיושות, במשך חודש שלם לא הצלחנו למגר את הירי , חיילים יצאו לקרב , חלקם לא חזרו , חלקם נפצעו , נהרגו ונפצעו אזרחים, לא לדבר על הנזק הכלכלי הנפשי וכו'... . החיילים לא ידעו איך ומה לעשות וגם המפקדים לא ידעו מה לעשות , מישהו נתן למפקדים האלה פקודות , מישהו ניהל את המלחמה הזו לא נכון, המישהו הזה צריך לתת את הדין, על עשרות הרוגים ופצועים , על זה שתכלס לא השגנו כלום - לא את החיילים החטופים ולא שקט ( השקט כרגע הוא הרי השקט שלפני הסערה כי יש הפסקת אש...מעניין עד מתי...) עד עכשיו יושבים מילואימניקים שם ומחכים למשיח....או לפקודת שחרור .... מישהו חייב לתת את הדין לחלמאות שהיתה פה. לדעתי זה לא מאבק פוליטי , אלא מאבק חברתי קיומי של כולנו פה. < חוץ מזה אני שמחה שאפשר לנהל פה דיון פורה ומעניין בצורה מכובדת ואסרטיבית - זה מעיד על טיב בני ה
שלנו >

למעלה