קורות חיזוק מתחת לשיש

אדי919

New member
קורות חיזוק מתחת לשיש

שלום רב.
התקינו לי בשעה טובה היום שיש אבן קיסר עם קנטים של 4ס"מ.
יש לי שתי שאלות בבקשה:
1-יש לי ארון דלפק בעומק 50סמ אשר יושבת עליו פלטה שיש של 80סמ,כשבעצם חלק מהשיש(50סמ) יושב על הארון וחלק(30סמ)יושב "באוויר" ומשמש לדלפק.
הפלטה של השיש הגיעה עם "קושרות" שדבוקות מתחת כמו שרואים בתמונה שצירפתי לכל רוחב ה-80סמ של השיש,למרות שבחלק של ה-30סמ הקושרות לא נשענות על כלום.
כששאלתי את אנשי השיש למה לא עשו את הקושרות מעל החלק של הארון(50סמ)אלא המשיכו אותם גם לכיוון הדלפק,הם טוענים שחייבים לעשות זאת כך וזה נותן חיזוק וקונטרה לשיש במיוחד לדלפק שנשענים עליו עם הידיים.
יש לציין שלדלפק מימין רגל שיש ומשמאל השיש נשען על קיר נמוך.
האם זה נכון לעשות כך?כי זה נראה ממש מכוער כשמסתכלים מלמטה,למרות שלא רואים את זה בשוטף אלא רק אם מתכופפים,מספיק שיודעים שזה קיים,זה נותן הרגשה לא טובה.
2.בשיש של אבן קיסר שהוא בגוון אפור,גיליתי שתי נקודות שחורות בקוטר של 3ממ שהן לא לכלוך אלא משהו יצוק בתוך השיש.
איש השיש אמר לי שזה לא דפקט ואם זה כ"כ מפריע לי,אז אפשר לקדוח חור בקוטר של הנקודה השחורה ולמלא אותה בדבק שיש בגוון אפור כמו של השיש,ללטש,להחליק ונגמר הסיפור.
מה אתה חושב על כך מבחינה מקצועית?
האם זו לא חובבנות?
תודה רבה

התקנת קיסר

שלום. ע׳פ התמונות לדעתי ניתן לסתום ולמלא את החריצים בדבק שיש אפור, כדוגמת זה שהמתקין הציע לסתום את החורים זהוא יקדח.
לגבי הנקודות - ניתן ומקובל לבצע פעולה זו, נסה אולי נקודה אחת לדוגמה .

למעלה