קורס חובש / נהג אמבולנס

קורס חובש / נהג אמבולנס

מהן שעות הלימוד בקורס של החמישה שבועות ובאילו ימים .האם הקורס קשה לאדם שמעולם לא היתה לו גישה מעשית לעניין רפואת החירום ? מהי המשכורת ההתחלתית לעובד מדא שרק התחיל לעבוד ולרשותו הכשרה של חובש / נהג אמבולנס , הבנתי שהמשכורת היא לא דבר סודי אלא קבועה נכון לקורסים שברשותך. האם הקורס הנ"ל נערך בכל מיני מקומות בארץ ? נגיד ואני דרומי .. האם אני חייב להגיע לת"א ? מה הסיכויים להיכנס מיידית לעבוד במדא לאחר סיום הקורס ? תודה בינתיים ואם יהיו לי עוד שאלות אעלה אותן. שבוע טוב.

עוד שאלה בנושא סיום קורס חובש / נהג אמבולנס

במידה ונכשלתי מבחן סיום הקורס ( להזכירכם - קורס בוקר חמישה שבועות בעלות של 2700 ש"ח ) , הכל הלך לטמיון ? האם יש מבחן חוזר ?

afiksambol

New member
קורס חובשי רפואת חירום / נהגי אמבולנס

הקורס מתקיים בימים א'-ו', בשעות היום (08:00 עד 17:00, לרוב, בשישי עד 13:00 בערך....). הוא מתחיל בדרך כלל מרמת 0, כך שגם ללא כל רקע ניתן לעבור אותו. לגבי משכורות / קבלה לעבודה אני יכול להציע לך ליצור קשר עם מחלקת כח-אדם במד"א ולבדוק מולם.

amazone

New member
אי סיכוי

גם אם היו תקנים פתוחים ומדא הייתה בתקופת גיוסים, גיוס כח האדם מאופיין באפליית גיל והפעלת פרוטקציות

אתה הראשון שאני שומע את זה ממנו

ואתה נשמע מאוד בטוח בעצמך , אפשר לדעת איך הגעת למסקנה הזאת כי לא שמעתי את זה עד היום מאף אחד.

למעלה