קורס קצינים עם פטור לינה

• פותח הנושא mvk1
  • פורסם בתאריך

mvk1

New member
קורס קצינים עם פטור לינה

אהלן חברה
המפקד אמר לי שהוזמנתי לכנס הסבר על קורס קצינים עכשיו בנתיים יש לי פטור לינת בית אני בתהליך ערעור אל הפטור הזה אבל אם זה לא ילך בסוף אני נדיין יכול לצאת לקורס קצינים? כי מן הסתם ישנים שם... איך זה הולך עם מתנדבים? תודה רבה לעוזרים!

noboya

New member
קק"צ מיוחדים

שלום,
יש קק"צ מיוחד (נראה לי פעמיים בשנה) לאנשים שלא יכולים לעשות קק"צ רגיל (מתנדבים, נשים בהריון וכו'). הוא מתקיים בתל השומר לדעתי והוא בתנאי יומיות.
עדיף בכל זאת שתסיים מהר את התהליך ערעור כדי לדעת לאיזה קק"צ אתה צריך ללכת.
&nbsp
בהצלחה! כל הכבוד!

mvk1

New member
הלוואי וזה היה תלוי בי

ערערתי לפני 3 חודשיים ולפני שבועיים תא מתנדבים החמודים נזכרו להגיד לי שלא הגיעו אליהם מסמכים..

hillator

New member
הסבר יותר מדוייק

קק"צ מיוחדים נערך בצריפין .. והוא ביומיות.
בגדול שמתנדב יוצא לקצונה רופא תא מתנדבים מחליט פרטית אם הוא יבצע בה"ד 12 או בה"ד 1 בהתאם לנסיבות הרפואיות.
בה"ד 12 יש מספר מקומות מוגבל מאוד והביקוש גדול

mvk1

New member
בטוח?

אתה בטוח שזה עדין קיים?
עשיתי טירונות בבהד 12 והמפקד שלי אמר לי ששנתיים הוא לא ראה שהיה שם קורס קצינם מיוחד..

mvk1

New member
לפני כמה זמן

לפני כמה זמן עשיתנאת קורס הקצינים? בכמה מועדים הוא בשנה? מסגרת יומיות נכון? וכמה זמן אורך הקרוס גם חצי שנה?
סליחה שאני חופר ותודה על העזרה..

hillator

New member
עשיתי לפני שנתיים

אבל מכירה מישהו שיוצא עכשיו
הקורס חודש ושבוע והשלמה זה תלוי בחיל.
כן היה יומיות פרט לשבוע של הסדרת חינוך (ומי שהיה לו בעיה לישון שם חזר הביתה כל יום)

mvk1

New member
השלמה

קודם שאלונת לגבי ההשלמה כתוב לי מנהלה וכוח אדם ואני עכשיו בתפקיד מקצועי שקשור לשרתים ומחשבים אם אני יוצא לקצונה בגלל שההשלמהשלי היא מנהלה וכוח אדם זה אומר שאני יהיה קצין שלישות או משהו בסגנון? או שזה רק עוד משהו להרחיב את הידע ואחרי זה חוזרים לאותו תחום שעסקתי בו לפני?
וזה לא שיש לי בעיה לישון יש לי ףטור לינה ולא נותנים לי להוריד אותו בגלל תרופא שאני לוקח

hillator

New member
לגבי השלמה שתעשה

וסוגה זה כבר תלוי התפקיד וזה אין לי מושג, תשאל את מי שמטפל בקצונה שלך למה אתה מיועד

mvk1

New member
זה העניין

שלחו רשימה של כל מי שמועמד לכולם היה רשום ורסטילי ורק לי מנהלה וכוח אדם אז אני שואל אם ההשלמה שעושים אחרי זה עוסקים בתפקיד הזה או שזה רק השלמה להרחיב ידע? נגיד ההשלמה שאת עשית בקצונה היום התפקיד שלך קשור אליו?
כי נכון לעכשיו אני בתפקיד מקצועי במחשוב ולא מנהלי..

hillator

New member
אני ההיתי עתודאית עם תואר ראשון

זה שונה היה לי תפקיד קודם. אני באמת לא יודעת לענות זה תלוי מיקרה

Lipazla

New member
תקנים לקקצ

היי :)
לגבי תקנים לקצונה, אם יש ליחידה, לדוגמא, 10 תקנים לקורס קצינים בהד 1, האם מתנדבים תופסים אותו תקן?
עשיתי טירונות 02 ולא מתנדבים, רוב הסיכויים שיאשרו קקצ רגיל בבהד 1, אבל בכל זאת, קקצ מתנדבים זה על אותו תקן?

למעלה