קו מנחה לבית

NUNI82

New member
קו מנחה לבית

היי...אנחנו נכנסים לשיפוץ של בית שקנינו. את דלתות המטבח אני מחליפה ללבן(צביעה בתנור)עם מגרעת-ללא ידית. דלתות הפנים יוחלפו גם כן ללבן :)והריצוף בקומה התחתונה הוא 60X60 בצבע שמנת מבריק(מצרפת תמונה).נקודה חשובה נוספת-כל מסגרות החלונות בבית הם בגוון ירוק-כחול כזה(תמונה)וישנו מעקה ברזל בקירוב לסלון שגם איתו אני תוהה מה לעשות:להחליף לזכוכית או לשלב ברזל עם עץ?לצבוע את הקיים אולי בשחור,אפור או לבן?
התלבטות נוספת שלי היא לגבי בחירת הסלון-הסגנון והצבעים...אני רוצה שהאווירה הכללית בבית תשדר חמימות וביתיות-לא כפרי מדי ולא מדי מודרני ...אשמח לרעיונות!!TNX

תתחדשו

כמה עצות:
1. בארונות במטבח שהזכרת (צביעה בתנור- שלייפלק)- סגנון הצביעה הזה מוכר בעיקר מצביעת פסנתרים וזה נותן גימור מדהים אבל... מקבל מלא שריטות וממש רגיש.
2. הצבע של המסגרת בחלונות פחות רלוונטי אם את "מסתירה" אותם בוילונות נחמדים שגם יחממו את האוירה וגם ירגיעו אותה ויתנו רקע חלק עם וילונות שיפון בהירים עד הרצפה.
3. תלכי על גוונים בהירים בכל מה שקשור לקירות , ספות, ריהוט אבל תכניסי טקסטורות שונות כמו קטיפה, עור, תחרה
ואת הצבע תתני באקססוריז ובטקסטיל ואולי בקיר אחד מרכזי .
4. קחי לך מניפת צבעים ותבחרי את הצבע האהוב עלייך. ותשלבי את אותו הצבע בכמה גוונים ורמות שונות בחלל
5. עץ טבעי ואבן מכניסים חמימות וביתיות לחלל

למעלה