קטע שהלחנתי

Fugue

New member
קטע שהלחנתי

קטע רוק אינסטרומנטלי די מגוון להרכב שלם (חוץ מתופים, שלדעתי יכלו להוסיף אבל לא ידעתי איך להשתמש בהם) בקובץ מידי שהלחנתי בתוכנית Guitar Pro 3. רציתי רק לציין שאין לי ממש ידע טכני על גיטרה חשמלית אלא השתמשתי רק בידע התאורטי והטכני שלי על גיטרה קלאסית אך למרות זאת החשמלית תופסת דפקיד די דומננטי. הייתי מאוד מעוניין לשמוע דעות,הערות,המלצות וכו'..

Bandersnatch

New member
אהבתי.. ../images/Emo45.gif מעניין..

שוב.. אני בתור שומע.. אין לי שמץ של מושג בתאוריה.

orbiti

New member
לא רע

התפקידים כתובים יפה ומעניין, ואפילו שחלק מההרמוניות קצת קלישאתיות זה עדיין נשמע נחמד. חסרה לי מלודיה מספיק חזקה שתמשוך איתה את כל הקטע, וגם תהפוך את המבנה שלך ליותר הגיוני וברור.

cut2

New member
דעתי

הנושאים טובים ויפים, אבל הבנייה חלשה - אין ממש קשר בין קטע לקטע (או שנבצר ממנו לשמוע אותו מפאת מספר האזנות נמוך לקטע
), ולא מורגשים ממש פיתוחים... נסה לשבת ולבנות מבנה יציב יותר, לדעתי. כדאי לך, יש שם רעיונות טובים בהחלט.

Fugue

New member
תודה רבה על התגובות ../images/Emo13.gif

אני חושב גם שבאמת חסר קצת משהו שימשוך את הקטע לכל אורכו בקטעים מסוימים וגם שתווצר תחושה של יותר יציבות ומעבר "חלק" יותר בין קטע לקטע. אבל אני חושב שזה נובע מהסיבה שלא הלחנתי את הקטע הזה ביום יומיים, אלא משכתי אותו דיי הרבה זמן ולא ברציפות וכל פעם שעבדתי על נושא מסויים הייתי בא עם אוירה שונה ומצב רוח אחר, מה שגרם לשינוי הזה בין כל קטע. מה שבטוח, המסקנות יוסקו וייושמו!

elad2040

New member
נחמד מאד

ובאמת מזכיר קצת את "War of the Worlds". אולי הוא קצת ארוך מדי? יש כמה קטעים שבהם יש רק איזו תבנית בגיטרה שמסרטטת את ההרמוניה, תוסיף מלודיה!

למעלה