קיבינימאטטטטטטטטטטטט

רז 68

New member
קיבינימאטטטטטטטטטטטט

...אז הייתה מודעה , ...ושלחתי קורות חיים .... והוזמנתי לראיון עבודה...., והייתי מועמדת מועדפת ..(הם רצו לבוש צנוע...) ואני מבית דתי ....עם הרבה שנות נסיון כמזכירה...., ושירות לאומי...והכל היה טוב. ראיון עבודה של חצי שעה...ואחרי הכל נודיע לך. ונחשו למה (לדעתי , אך מיליון אחוז שזו הסיבה..) לא התקבלתי ?????? כי אני מאשדוד...והעבודה בת"א ! כל כך התאכזבתי !!! הכל התאים לי . המקום , התנאים ....אבל..חבל..איזה מין מזל...וכו. ..... אגב תשאלו היכן גר בנו של בעל הבית ? (זה שראיין אותי..)...????????? ...נכון !!! ב א ש ד ו ד !!! לא ...לו זה לא רחוק ! אשמח לתגובותיכם !

ritarita

New member
אז אולי זאת לא הסיבה...

מה נתן לך את ההרגשה שזה המיקום? איך התכוונת להגיע לשם..יש לך רכב, או באוטובוסים? בת כמה את? בנות כמה היו המועמדות האחרות?

רז 68

New member
זה רק זה.....

אין בעיית הגעה....רכבת , אוטובוס , רכב..... אני 33 עם 12 שנות נסיון...ואיני יודעת מה גיל השאר. מה שכן...ברגע שמעסיקים מת"א שומעים שהמיקום הוא אשדוד.....נעתקות המילים מפיהם. :)

ritarita

New member
בדרך כלל תל אביבים מעדיפים...

תל אביבים..זה מין מועדון סגור.. אבל לא תמיד.. ולעיתים יש סיבות שאנחנו לא מעלים.. כשאנחנו נתפסים לדברים מסויימים.. אני בדרך כלל מבינה שיש לגיל עניין חשוב בימים האילו.. וגם לאם רווקים או נשואים.. ועוד דברים שהם רוצים מלכתחילה.. לאחרונה..התחילו להוסיף כקריטריון כמעט לכל תפקיד-תואר ראשון..

sundavid

New member
אנימאשדוד??

אם את רוצה להתפרנס, לי לא חשוב היכן שאת גרה צרי קשר דוד

למעלה