קיבלנו פתק מהגן של הראל

frige

New member
קיבלנו פתק מהגן של הראל

שיש קייטנה מה-1.8-17.8 בהדרכת ציפי מבמבולה. בגן יסמין בנחל צבי. 750 ש"ח עד 16:00כולל ארוחות בוקר וצהריים. מותנה בהרשמה של 25 ילדים. מישהו שמע? מישהו רושם?

dafgol

New member
לא שמעתי...וגם לא רושמת

אין לי כסף מיותר, אבל שריתו'ש 750 ש"ח לעשרה ימים זה לא הרבה???

frige

New member
זה קצת יותר

13 יום. אבל ת'אמת לא יודעת. ישעמם לו בבית, גם אם זה עם אלעד ואיתי. הם כל הזמן רק יריבו. אני אצטרך אישפוז. לדאוג לארוחות ולטפל בתינוקות... זום זום זום עולה הזמר מכוורת הדבורים. טוב, נראה לי שכבר התחרפנתי. לפחות בקייטנה אני אדע בטוח שהוא אוכל. פה הוא עושה לי משחקים. לא יודעת, עוד אחשוב על זה

LANIT1

New member
זה המון לשבועיים

אורון בגן הזה בקיטנה ב 850 לכל החודש כולל ארוחות עד 16:00 שבועיים 750 מה מחלקים להם טבעות זהב? לדעתי זה הרבה כסף, מצאתי סידור ב פחות מ1000 שח לשני ילדים עד 16:00 לכל החודש... כולל ארוחות

אני חושבת....

שזה קצת הרבהההה
???!!! לא ???!!! הרי זה סך הכל שבוע וקצת.... !!! ואני חושבת (שוב זו דעתי) שזה הרבה כסף לפרק זמן זה!!!

גם אנחנו קיבלנו

ואני גם שוקלת אם לשים את שירז שם. זה יוצא 12 יום. חצי חודש. מצד אחד זה נשמע הרבה בהשוואה למחירים של לגני עירייה. מצד שני גן פרטי לילדים קטנים עולה 1400 ש,ח לחודש בממוצע אז ככה זה נשמע הגיוני יותר.. אבל אם זה לכל ילדים של גני מגדל העמק לא יודעת אם זה טוב. ממש באגן של גנים וגילאים. אבל מצד שני
עם ציפי אמור להיות נחמד היא מפעילה טובה. טוב צריך להמשיך להתלבט
אניטה איזה סידור מצאת לך? ושירת מה שלומך? הצלחת להשתחרר מהרגשה לא טובה של סוף שבוע?

frige

New member
בקשר לקייטנה

גם אני חשבתי גם על זה וגם על זה. מבחינת המחיר נכון שאם רואים שזה לשבועיים בערך אז זה הרבה כסף, מצד שני זה לא חצי יום והם מקבלים שם גם ארוחת צהריים וזה עד 16:00 ואם מסתכלים על מחירים במקומות אחרים אז זה יחסית לא יקר. בקשר לכל הגנים, לא לא קייטנה של הגן עצמו, זה כמו קייטנות במתנ"סים וכאלה שגם לקייטנות האלה ושל מקומות עבודה ועוד מגיעים ילדים מכל מיני מקומות. לא יודעת עדיין אם ארשום את הראל כי אני רוצה שהוא גם יהנה מחופש ולא כל הזמן יהיה בקייטנות במיוחד עם אני בבית, למרות שיודעת שעכשיו עם ההריון והכל לא יהיה בכלל קל אבל עדיין יהיו לו מספיק שנים להיות בקייטנות בתקופות הללו כי מן הסתם מתישהוא אני אעבוד. שבוע אחרון של אוגוסט אלי לוקח חופש מהעבודה אז בכלל... אני, אני ככה ככה, עכשיו אני מקוררת שוב, הראש מתפוצץ, האף אדוםםםםםםםםםםםםםם אש מקינוחים ושורף, הגרון ככה ככה, הגב שלי כואב, הרגל המעצבנת הזו. אבל עדיין מתפקדת עם הילדים בבית. מקווה בספטמבר קצת לנוח יותר.
מההרגשה של סוף השבוע?? בכללי, אני תמיד בסדר, רק אמא שלו יכולה להוציא אותי מעט משלוותי, הרבה ברירות אין לי (או שיש), מעבירה הלאה, עד הסטירה הבאה כמו שאומרים. יום נפלא שרית

למעלה