קיבלתי עונש מבלייד, לכתוב חיבור.....8-(

סידני

New member
קיבלתי עונש מבלייד, לכתוב חיבור.....8-(

בלייד זה לא ממש חיבור, זה 100 סיבות למה אני בצ`אט ובפורום... אז שנתחיל??? 1. אני בצ`אט.... כדי שהכחולים יוכלו להתעלל בי (הכנסתם לי את זה לתת מודע שלי). 2.אני בצ`אט.... כדי שאני יוכל להתעלל בכחולים (בדרך כלל זה בפרטי). 3.אני בצ`אט.... כדי להעביר ת`זמן עד שאני הולכת לישון. 4.אני בצ`אט.... כדי להעביר ת`זמן עד שיניבי שלי יבוא לאסוף אותי. 5.אני בצ`אט.... כדי לקבל עונשים מבלייד כמו העונש הזה. 6.אני בצ`אט.... כדי לראות אנשים שמתחבאים מאחוריי המחשב (לא ממש רואים אותם). 7.אני בצ`אט .... כדי לראות כמה זמן ייקח היום לכחולים לאגנר אותי 8. אני בפורום.... כי היה פה את פוטטו. 9. אני בפורום.... כי יש פה עכשיו את בלייד. 10. אני בפורום.... כדי לנסות לכתוב שירים (שים לב בלייד ל``מנסה``). זהו בינתיים TO BE CONTINU... מקווה שזה עונה על דרישותייך בינתיים.... רק שתידע שאני לא עושה בדרך כלל מה שהכחולים אומרים לי אז רק לידע כללי זה חד פעמי וזה גם מרוב שיעמום.... SIDNI AS EFRAT THE EEZA (זה הפך להיות קבוע)

forums admin

New member
סדנעעעעייי מי זה יניבעוש????

רוצה מכות? את בוגדת בכחול שלך?? מה את פסיכית זהו חבלז לך על הכל אני לא אוהב אותך יותר ואני אבעט בך באחוריים כל פעם שאני אראה אותך מכערה שכמותך poet as dekel forums admin

Blade

New member
מי זה יניבוש באמת?

יניבוש? סידנעיי? יש סודות? דברים שאת לא מספרת לי? חכי חכי...... עכשיו תגידי לי מי זה יניבוש? אם אני לא אקבל ממך הסבר ממצה עליו אני אתחיל להסיק מסקנות בעצמי בקשר ליניבוש הזה שלך ובאשר לתפקידו בחייך.... כמו למשל, שיכול להיות שהוא בכלל כלוא בכלוב במרתף שלך ופעם ביום את באה וזורקת לו נתחי בשר. או שהוא ערס עבות ושעיר כזה. מהסוג שאני כל כך אוהב ללכת איתם מכות, ולסיים בבית חולים, עם שברים מרובים בגולגולת. והאפשרות הכי גרועה, זה שהוא בכלל חבר דמיוני כזה. מהסוג שרק את רואה. ואל תאמיני למה שאנשים אחרים אומרים לך, שהוא לא קיים, ושזה בעצם תופעה סכיזופרנית נפוצה. את יודעת באמת שהוא שם, במיוחד שאת לא לוקחת את הכדורים שלך. אבל אלה רק השערות שלי ושל הדרך חשיבה המעוותת שלי. מצפה בקוצר רוח לתשובה...... כמוני גם פואט כאן. בלייד

Blade

New member
יופי סידנעי

ניכר שיפור במאמצייך. את משתדלת ומראה רצון להשקיע. עלי והצליחי....... המורה בלייד.

למעלה