קייטנת ויצו הפרטים המלאים...

קייטנת ויצו הפרטים המלאים...

קייטנת ויצו היא קייטנה בעלות מינימלית לבני משפחות חד הוריות ומשפחות מצוקה אחרות. הקייטנה מורכבת באופן גורף ממתנדבים. כל הפעילויות נתרמו וכן המדריכים לא מקבלים שכר. הקייטנה מתחילה לפעול ב17 ביולי ומסתיימת ב26 לאוגוסט. היא מורכבת משלושה מחזורים של שבועים כל אחד (10 ימים בפועל). הפעילות מתחילה בשעה 7:45 ומסתיימת 13:15 כל יום. לכל יום ידרשו שישה מתנדבים מעל לגיל 15.5. האידיאל הוא שהמתנדב יהיה במשך מחזור שלם עם הקבוצה, אבל אם ישנה בעיה ניתן להתחייב רק לחמישה ימים שהם חצי מחזור. לא נדרש כרטיס מד"צ וגם בגלל הפעילויות המיוחדות הרבות שיש בקייטנה. כל מה שדרוש הוא יכולת התחברות לילדים וחוש מנהיגות בסיסי. יהיה יום מרוכז שבו יענו על שאלות ותהיה הרשמה להדרכה ביום רביעי הקרוב (29.6) בשעה 18:00 במרכז הנוער העירוני בכפ"ס (רחוב דוד אלעזר שלוש, מאחורי במה הגדולה בקניון). אם לא תוכלו להגיע ביום רביעי. יש לכם בעיה/שאלה/רצון לדעת עוד פרטים, ניתן לצור קשר עם: דלית רוכמן (ראש מחלקת התנדבות בעירייה) ב-050-4422500 או בויצו בטלפון 09-7443096

חבל שזה לא בגיל שלי..../images/Emo85.gif

דווקא אני מסתדר עם ילדים.. לא נורא אנסה בשנה הבאה

חלה טעות...

והיום לשאלות הוא ברביעי לשביעי... סורי טעות שלי ונאמר לי שניתן להתנדב גם פחות ממחזור ולא רק למד"צ

למעלה