קייסי קלר

joker619

New member
קייסי קלר

למי שיש את קייסי קלר קלף 342 שישאיר תגובה אם הוא מעונין בהחלפה

BENSHANI1

New member
ךץלךץ

אפס מסריח המלחמה עוד לא הגיעה למרכז תזיוני שכל שלך תשמור לעצמך איזה בושה שאתה בכלל יהודי חתיכת זבל מחורבנת שמאלני מסריח לך תפגין נגד החיילים שלנו תקרא להם רוצחים ונגד "הכיבוש" פורום: פורום כדורגל אנגלי · תצוגה מקדימה: #494698 הדיון הרשמי של הקבוצה הבכירה במדריד (עמודים 1 2 3 ...8 ) F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 07:37 PM תגובות: 154 צפיות: 2586 QUOTE (YYY @ Jul 29 2006, 07:21 PM) QUOTE מה השיטה של אתלטיקו מדריד להתמודד לאליפות? להביא עוד ועוד שחקני התקפה!? זה לא יעבוד, לבארסה וריאל תמיד יהיו התקפות יותר חזקות. למה נראה לך שהזכרתי את ולנסיה? בגלל הכדורגל ההגנתי. לפני שנתיים אטלטיקו השקיעה אך ורק בהגנה, לפני שנה רק בהתקפה, הקיץ יש איזון. יש איזון אולי הם אפילו יילחמו על המקום השלישי או הרביעי פורום: פורום כדורגל ספרדי · תצוגה מקדימה: #494695 ליברפול 2006/2007 (עמודים 1 2 3 ...14 ) F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 07:31 PM תגובות: 269 צפיות: 3794 QUOTE (NewcastleFan @ Jul 28 2006, 03:04 PM) כל אזרח בריטי שכרגע רוצה להגיע לישראל צפויי לעבור הרבה דברים עד שייאשרו לו את הנסיעה.בשבילנו כרגע אין הבדל בין מה שקורה בעירק למה שקורה בישראל(למרות שברור לי שזה לא ככה).אפשר לשכוח מביטוח רפואי למשל מפניי שלא מאשרים.בכל מקרה קשה לי להאמין שליברפול יגיעו לישראל.יש להם גיבויי ממשרד החוץ.הם חזקים באופ"א. ליברפול יכולים ללכת למצוץ תזין של עצמם שלא יבואו ויקבלו הפסד 2-0 טכני הזונות האלה גם ככה בליגת האלופות הם לא ייזכו ב10 שנים הקרובות אחרי הזכייה מלפני שתי עונות ובניטז החלאה האפס שאומר שמסוכן כאן במרכז ימשיך להגיד שהם ייאבקו על האליפות אחרי שכמו כל שנה הם מחתימים איזה שחקן עלוב שלא ישנה כלום וייאבקו על מקומות 3-4 פורום: פורום כדורגל אנגלי · תצוגה מקדימה: #494692 ליברפול 2006/2007 (עמודים 1 2 3 ...14 ) F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 07:27 PM תגובות: 269 צפיות: 3794 QUOTE (wolf89 @ Jul 28 2006, 03:03 PM) QUOTE (W.Rooney @ Jul 28 2006, 02:42 PM) QUOTE (NewcastleFan @ Jul 28 2006, 02:18 PM) משרד החוץ הבריטי אוסר על אזרחים בריטים להגיע לישראל.אני מניח שליברפול ינסו להשתמש בזה כדי לא להגיע לישראל. לא ייתכן שנגיע למצב שאצטדיון ר"ג, בכל 40,000 המקומות שבו, יכיל אך ורק אוהדי חיפה. גם אם נגיע למצב עצוב שכזה, עדיין אני מאמין שתגיע לארץ משלחת של אוהדים מאנגליה. יהיו המון אוהדים נייטרלים שלא יפספסו הזדמנות לראות קבוצת פאר מגיעה לישראל, וגם מעיפה את חיפה שכמעט כל הארץ שונאת אותה על השליטה בליגה הישראלית, וגם אוהדי ליברפול מישראל שלא יחמיצו הזדמנות חד פעמית זו. אתה חתיכת אפס מסריח מזדיין על חתיכת זבל מסריחה כמוך צריך רק לרחם פורום: פורום כדורגל אנגלי · תצוגה מקדימה: #494691 תראו תנאצים שבני יהודה הגרילו F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 07:17 PM תגובות: 0 צפיות: 14 http://www.lokomotiv.hit.bg/Info/Glavna/Sk.../skinheads.html חובה לעודד את השכונה לא משנה איזה קבוצה אתם אוהדים פורום: פורום כדורגל עולמי · תצוגה מקדימה: #494683 מנצ'סטר יונייטד 2006/2007 (עמודים 1 2 3 ...56 ) F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 05:49 PM תגובות: 1109 צפיות: 15944 QUOTE (rippa @ Jul 29 2006, 01:25 PM) אם זה הרכש הבכיר של היונייטד העונה הם בבעיה , והם בזבזו כבר סכום די רציני כרגע. ההרכב אמור להיראות ככה אולי ? : ------------ואן דר סאר------------- --אברה\היינצה---וידיץ'----ריו---נוויל --רונאלדו--סקולס---קאריק----פארק-- ---------------רוני---סאהה------- הרכב טוב , בטח לא אחד כזה שיכול לדגדג את צ'לסי - אולי בפוקס יצליחו להגיע רחוק בצ'מפיונס עם קצת מזל בהגרלה. לפחות פלטשקר ואושיי יוצאים מההרכב גם זה משהו... בכל מקרה ליונייטד המחליפים גם לא מספיק טובים , כרגע עד שאלן סמית' יחזור מהפציעה רוסי הוא החלוץ המחליף היחיד ופרגי כבר מדבר על זה שהוא הולך לתת לאיטלקי הצעיר המון דקות השנה. באמצע פלטשר ואושיי יהיו המחליפים כאשר גיגס יהיה יהווה רוטציה לאגפים. אין ספק הצאר גמר את הפריימרליג עם כל הכאב ממש לא משנה מה וגנר ופרגי יצליחו לרכוש בכל זאת , זה לא מתקרב לרמות של המיליונרים. כל מילה בסלע הכסף מדבר $$$$$$$$$$$$$ איזה גועל נהיה מהכדורגל בעצם למה אז קודם רק ארסנל ויונייטד זוכים עכשיו גם צ'לסי פורום: פורום כדורגל אנגלי · תצוגה מקדימה: #494625 נעוץ: הגרלת מוקדמות ליגת האלופות 2006/7 (עמודים 1 2 3 ) F.MAN פורסם ב: Jul 29 2006, 05:40 PM תגובות: 49 צפיות: 1180 QUOTE (George Best @ Jul 28 2006, 08:30 PM) בניטז אמר שאסור לשחק בישראל, והוא צודק למען האמת. אני מת שליברפול תבוא, למרות שראיתי אותה לפני שנתיים מול היונייטד באולד טראפורד, הייתי מאוד רוצה לראות אותם ברמת גן, אבל אפשר להבין את ליברפול. אני מאמין שהמשחק יועתק לארץ אחרת. אני מאמין לא מאמין אני בטוח שאתה חתיכת חרא מסריחה ומסכנה מעניין שזאתי בדיוק התצגובה שציפיתי ממך אליה . יא חתיכת אפס מסריח שמאלני יפה נפש מזדיין שכמותך עלוב נפש אחד ברוך השם הטילים עדיין לא מגיעים למרכז כאן קלטתי כבר תטיפוס שאתה לך להפגנות של החברים שלך שקוראים לרצוח תחיילים שלנו זאתי הרי גם דעתך אתה שמאלני מזדיין חלאת אדם שכמו כל החברים שלך אוהבים לירוק על המדינה של עצמכם מזה יש לכם הרבה מה ללמוד מהערסים אוהדי בית"ר הם אוהבים גם תשגל של ישראל הם לא יורקים על הדגל של המדינה שלהם ומדברים כמו זבלים כמוך וכמו כמו החברים שלך שעושים תהפגנות נגד המלחמה זבל המרכז כאן יותר בטוח מהמרכז של הרבה מדינות אחרות בעולם כמו ארגנטינה שתוך דקה ייעלם לך התיק עם הכסף או אנגליה ששיכור ייקפוץ עליך ואם אתצה יהודי אז בכלל כל מרכז בעולם הוא מסוכן אם אתה יהודי גאה כמובן לא דיברתי עליך ועל החברים שלך הזונות מהשמאל אפס מסריח אחד שכמותך 000000 עלוב נפש אה ואל תשכח לבוא לר"ג ולצעוק ולעודד את אנגליה בקולי קולות איזה זבל מאלני מסריח מזויין יפה נפש

למעלה