קים הרסה הכל!

LaNdRoVeR

New member
קים הרסה הכל!

במשימת חסינות האחרונה קים הרסה להם את הכל אחרי שהם היו בהיתרון היא עשתה את זה נורא לעט ואז בוראן עקפו אותם בסיבוב שלם!

QuEeN oF mE

New member
כן..

אבל..קורה שמישהו נכשל במשהו.. חוץ מזה היא בין המבוגרים שם או הכי מבוגרת..והם כבר המוןימים בלי מים ואוכל..אז אולי היא לא מתאימה או שאולי זה היה קטע של פעם אחת..

ירוןtv

New member
היי,אתר ישראלי להישרדות-יש הכל!!!

כל זה ועוד...באתר ההישראלי של הסידרה הישרדות. http://www.survivor-tv.up.co.il באתר יש גם מידע על הדמויות מהישרדות 4 ואפילו משחק הישרדות ברשת! גם 125 תמונות מהפרק הראשון של הישרדות וקטעי וידאו נוספים-שווה! אז תכנסו לאתר ההישראלי של הסידרה הישרדות...

t i g e r i t

New member
תודה ירון!!!

האתר מדהים.. היה נחמד להיזכר שוב בעונות הקודמות (המהממות...) ולראות שאליזבת החמודה ה-ת-ח-ת-נ-ה!!! ( כן ...כן....) בקיצור תודה... מישהו יודע אם איתן ישראלי? או שהוא רק יהודי?

Outlast

New member
לאט, גיא...

ובבקשה- הודעות כאלה בשרשור ולא בהודעה חדשה. You are the WIKEST LINK. Goodbye!

s p i d e r

New member
מה יש לא להבין?

אתה החוליה החלשה..... שלום
אל תגיד שאתה לא רואה טלויזיה? ושאלה קטנה מה הירק הזה שהמשתתפים משפשפים בשיניים?

Outlast

New member
איזה צירוף מקרים!

גם אני לא הבנתי אותך... מה לא הבנת?

ירוןtv

New member
ל-outlast!!!

מה זאת אומרת "ובבקשה- הודעות כאלה בשרשור ולא בהודעה חדשה."?!

Outlast

New member
דיברתי ל-´לנד-רובר´..

והתכוונתי שלהבא לא יפתח הודעה חדשה שהוא רוצה לכתוב משהו כמו מה שהוא כתב, אלא יגיב בשרשור, כתגובה... רק התחלת נושא חדש או משהו כזה מצדיקה פתיחת הודעה חדשה, אחרת אין סיבה... מקווה שאני ברורה. שלום!

mishmesh

New member
*weakest

החוליה החלשה זאת תוכנית כ"כ שולתת
וכדי שלא יהיו פה אי הבנות-אני יודע שכותבים שולטת עם ט´, זאת פשוט בדיחה פרטית...

Outlast

New member
פרטית בהחלט...../images/Emo13.gif

ואני לא מאמינה שאני עושה כאלה שגיאות מטומטמות, אבל לא נורא... אולי זה בגלל שני מבחנים (הסטוריה וערבית) ובוחן (אנגלית) שהיו לי היום ו{מחנה} ריכוז (הסטוריה ולשון) שיש לי מחר... ואת החוליה החלשה ראיתי פעם אחת, משעשע, אבל נמאס מהר מאוד... הארה"בית נראית לי הרבה יותר נחמדה...

shirakl

New member
רובוט זו הגדרה מצויינת

אבל התכנית כ"כ טובה, שאפילו שהמנחה כזאת זבל, עדיין ממש כיף לראות אותה!

Outlast

New member
ארה"בית.

יש גם בריטית, אבל לא אליה התכוונתי... אבל מספיק על פנינה ומעלליה, התכנסנו כאן למטרה אחרת לגמרי, למקרה ששכחתם... DOGMA

mishmesh

New member
גם הבריטית וגם האמריקאים שולתות...

כי האמריקאים השכילו לעשות ובחרו את אן רובינסון שתנחה גם את הגירסה האמריקאית... חבל שאן רובינסון לא יודעת עברית, אולי ערוץ 10 היה לוקח אותה במקום את פנינה, למרות שבתוכניות האחרונות היא קצת השתפרה...

למעלה