קיס מאי תוכעס
(ובעברית,תמונע 4/9/08)

קיס מאי תוכעס ../images/Emo6.gif (ובעברית,תמונע 4/9/08)

הבטחתי ולכן אקיים
הגענו לתמונע אריאלה ואנוכי והדבר הראשון שהיה לנו לומר זה וואאאוווו מלא פה. מצאנו לנו אחלה מקום לשבת בו. כמה דקות אחרינו הגיע אדון מאוד חשוב
(תומש
) ואז הערב התחיל. בסיום של ההופעה בצוותא אמרנו שג'וזי עושה לגלעד רק טוב ,שיש בו משהו משוחרר, אתמול, שוב קיבלנו הוכחה לכמה כיף להם ביחד. האנרגיות שלהם היו בשמיים והם הצליחו להעביר את זה הלאה לקהל. הלהקה המהדימה רק הוסיפה עניין(איתמר
על הגיטרה, אבי חזות על הבאס במקום עדי, אביב על התופים, אלון פרימן על הקלידים וזמרת הליווי יעל צבי(?).) ושוב זה הרגיש שסיום ההופעה הגיע מהר מידי. תמונות בקרוב
(ופה המקום לבקש סליחה על הפלאשים
).

אז זו היית את עם הפלאשים???

זו כבר פעם שנייה שיוצא לי לראות את מופע המחווה המקסים הזה לחלונות הגבוהים, כאשר הפעם הראשונה נערכה בצוותא האגדי. לפני שההופעה התחילה, היה מעט הזוי להסתכל על האנשים בקהל ולהבין שאנחנו דיי מורידות את ממוצע הגילאים, אבל ברגע שהצלילים הראשונים בקעו מן הבמה- כל תחושת האי שייכות הזו נעלמה כלא היתה. כמו שמורי כתבה, ואני חייבת לתמוך, השילוב הזה בין גלעד לג'וזי כץ הוא משהו שבאמת לא רואים כל יום. הם משלימים אחד את השני בצורה נפלאה כל כך, ומפזרים בחלל האולם תחושה מאוד מרגיעה, שמחברת בין האנשים. ובמקום אווירת "כשאני הייתי צעירה, הכל היה הרבה יותר טוב" נוצרת אווירת "כשאני הייתי צעירה, וואי, כמה סמים עשיתי"
[אני באמת חושבת שהם צריכים לצאת במופע סטנדאפ.] חייבת לציין לטובה את הביצוע ל"זמר נוגה", שיש משהו מאוד קסום ובלתי ניתן לתאר, בשקט מוחלט שהשתרר כשג'וזי הקדישה את השיר לאחיה זכרונו לברכה, ופתאום כשהיא החלה לשיר- כל הקהל הצטרף אליה, כאילו היינו זמרי הליווי בעצמנו. ובגיזרת הגלעד, "מותק שלי", שזוכה פה לעיבוד מאוד מינימלי אך עם זאת מאוד מרגש. ונכון שזה נחמד לקבל את גלעד לפעמים במצבי צבירה שונים, אבל אני מתגעגעת להופעות שהן 100% שירים של גלעד
ועכשיו. תמונות!

אה כן,

היו כל מיני תמונות שיצאו ממש.. המממ.. לא טוב. אז שיפצתי אותן לדברים הזויים במחשב
כמו זו לדוגמא

צוות הווי ובידור

אגב, אני חושבת שאם כבר מחליפים את עדי הר צבי, אז המחליף צריך להיות מורי טלמור.. אבל זו רק אני

למעלה