קלאשים בין אומנים.

MASHNEK69

New member
קלאשים בין אומנים.

הינה כמה קלאשים בין אומנים שמצאתי בyoutube : ביני מאן VS באונטי קיילר מ93: פה 1 סופר קאט VS נינג'ה מאן מ91: פה 2 שאבה ראנקס VS נינג'ה מאן מ90 : פה 3

rudeboy sound

New member
נינג'מאן מלך הקלאשים,

גמר את שאבה ב 90 ואפילו את סופר קאט ב 91... לא היו יכולים עליו באותה תקופה.. פרפורמר מעולה עם ליריקס חדים ביותר, בנוי לזה ממש! יופי של סרטים, מומלץ לכל אחד להיכנס ולראות.

Ras Arbel

New member
מעניין מעניין - nuh worry!!!! חובה!

סרטים מדהימים בלי ספק! חובה!!! אין מה להגיד, האוריג'ינל דון גורגון מלך הקלאש ואין אפאחד שיכול בכלל לעמוד איתו על אותה הבמה! הוא הפחיד את שאבה כל כך שהיו צריכים לפייס בינהם (ושמעתם איזה בוזים שאבה קיבל). שאבה אומן גדול ואהוב עלי מאד (יותר מנינג'ה) אבל בקלאש... נינג'מאן לא רואה אפאחד ממטר!!!! דם ואש ותימרות עשן!!! מישהו יודע מי זה היוט' ששלחו מהמחנה של שאבה? דווקא הוא לא היה רע (פשוט מול נינג'ה צריך טנק ולא איזה ילדוד...). אפילו שנינג'מאן היה קצת צרוד בקלאש הזה, זה לא גרם לא למצמץ לשניה. הקלאש השני, עם סופרקאט (עוד אומן גדול), היה קצת פחות טוב כי סופרקאט ממש לא הצליח לעשות כלום. ב-91 הוא כבר היה כוכב די גדול בג'מייקה ועדיין הוא מקבל בוז ענק כשהוא עולה נגד נינג'ה. הרגיש שכל מה שהיה לו להגיד זה :"תעיפו את הפוסי" ונינג'ה נפל עליו עם ליריקס חדים כמו כוכבי נינג'ה או חרב או נונצ'אקו.... שוב - דם ואש ותימרות עשן, ושוב, אפאחד לא יכול על נינג'המאן בקלאש. פשוט סרטים מדהימים לצערי, הקלאש של ביני ובאונטי קצר מידי ולא מקבלים התרשמות מספקת מאחד מהקלאשים הכי מפורסמים שהיו אי פעם בג'מייקה. יש גם סרטים של סטינגים יותר מודרניים עם וייבז וכאלו? אם מישהו מוצא - שישים פה כי יש ביקוש!!! אהבה אחת, nuh war we a deal wid ראס ארבל

Ras Arbel

New member
הנה עוד כמה רצחניים!!!

הנה עוד כמה: סיזלה ואנטוני בי 2002 (לא קלאש) לינק1 http://www.youtube.com/watch?v=zSzd6wjR7SE&search=sting%20dancehall פאפא סאן VS לוטיינט סטיצ'י מהסטינג הראשון! איזה סטייל יש לראגאמפאינז האלו!!! סטיייייייל!!! לינק2 http://www.youtube.com/watch?v=IcTRwly3eEI&search=%20dancehall%20sting הם יותר נראים כמו חברים טובים מ"אויבים" אבל שמתחיל הליריקס הם מכסחים אחד את השני בלי רחמים. פאפא סאן שרף את המקום טוטאלי עם ליריקס רצחניים וזה רק מעציב לחשוב על הבחור המוכשר הזה שנירצח בעודו כל כך צעיר.... ויש המשך לקלאש הזה ב לינק3 http://www.youtube.com/watch?v=WLGNWIN3cqs&search=%20dancehall%20sting סטיצ'י יורד מהבמה בעצבים למה פאפא סאן אכל לו את הראש בלי מלח!!! ופאפא סאן לא מפסיק אפילו שסטיצ'י כבר מזמן ירד... יש גם קטעי ראיונות ממאחורי הקלעים. סטיצ'י עולה לעוד סיבוב (וואלה לא הבנתי למה בדיוק) ורק שם לעצמו אקונומיקה על הפצעים. כשפאפא סאן ממשיך לרצוח עם המילים שלו והאילתורים שלו והסטייל שלו.... הוידאו ניגמר שהקהל צורח בוז לסטיצ'י.... וידאו ענק!!!!

SaBaGMaN

New member
פאפא סאן VS לוטיינט סטיצ'י

אחד ה-קלאשים! בלי יותר מידיי זיוניי שכל לשון חדה נטו! חרשתי על הקלאש הזה עשרות פעמים ותמיד אני ניגנב ממה שפאפא סאן עשה לו שם..אחד הדי ג'יים האהובים אליי מעטים הדי ג'יים באי שיכולים להשפריץ ליריקס בזריזות כזאת עכשיו שאלה קטנה ליפניי כמה שבועות פגשתי איזה בחור בליין רגאיי פה שהשויץ בידע "הענקי" שלו ברגאיי וקלאשים הוא טוען שבשנת 2002 הוא היה ביארד וראה קלאש של אלפנט מאן נגד קפלטון ואמר שאיש הפיל ניצח העיניין הוא שאני לא שמעתי מעולם על קלאש כזה מישהו יודע משהו? דיבר אמת או עוד alms ouse?

eviaman

New member
שאבה נעלבבבב? תסביר לי מה קרה...

מה קרה פה בדיוק? שאבה ראנקס נעלב מנינג'ה מאן ? מה הלך פה....

Ras Arbel

New member
מה יש להסביר?

שאבה ראנקס באמת אומן גדול ואחד מהדיג'אים האהובים עליי... אבל בקלאש... הוא לא יכול בכלל לעמוד על אותה במה כמו נינג'מאן (אבל ביננו...מי יכול?). יש הבדל בין אומן גדול לאומן קלאשים גדול. בקלאש צריך לדעת לאלתר ולעשות ספשל על המקום נגד מי שבא מולך - בזה, נינג'ה הוא המלך. ריספקט ראס ארבל

נדב88

New member
וואי

בקלאש בין שאבה ונינג'ה מאן,ברגע של נינג'ה מאן עולה, מעניין מה הוא אומר שהוא מלהיב ככה את הקהל.... אם רק הייתי יודע פטאווה....

ZeusMan

New member
לא יודע עם גם אז הייתי מבין...

זה כל כך לא ברור, שאת המילים שאני כן מזהה מהעולם האנגלוסקסי אני בקושי מבין, כך ש.... איכות ירודה של סאונד לדעתי...

למעלה