קלטו איזה מאמי יצאה פה אלמה בן זאב!

lilo the sexit

New member
קלטו איזה מאמי יצאה פה אלמה בן זאב!

נכוןןןןןן!??!!? יאלה ביי ביי! נ.ב-כנסו לאתר הרשמי!,הגיעו לשם תמונות חדשות!

נצל"ש../images/Emo9.gif

אני לא מצליחה להתקין תסימס

lilo the sexit

New member
ב-ר!!

תקשיבי אמרנו שאפשר לפתוח שרשורים שקשורים לראש גדול! ככה שזה לא בעיה! ואם את אומרת נצל"ש אז למה את בעצמך מוסיפה משהו שלא קשור לראש גדול(סימס)

the blak angel

New member
מה את רוצה ממנה?!

אני השומרת ראש שלה...כל עניין שתרצי לדבר איתה את יכולה לומר לי קודםםם...נכון בר?

lilo the sexit

New member
אם אני רוצה להגיד משהו לבר אני

יגיד לבר בסדר...!! ואם בר רוצה היא תספר לך!! סבבה.......!? עכשיו ביי!

או שלא..טעות שלי../images/Emo3.gifכנסי חומד

נצל"ש משעמעותו ניצול-שרשור
למה הוא חשוב?
הנצל"ש עוזר להפחית בהודעות שלא קשורות לנושא הפורום. למשל אני בפורום ראש גדול(לצורך העניין),ונפתח שרשור שקשור לנושא הפורום(במקרה שלנו ראש גדול),ואני רוצה להגיד משהו שלא קשור לראש גדול,אז אני פשוט מחפשת הודעה שכן קשורה לראש גדול,ומנצלש"ת אליה. לא חייב שכ-ל ההודעות יהיו קשורות לראש גדול,רק ההודעות החדשות שפותחים.(שרשורים חדשים). למשל: את פתחת שירשור שקשור לראש גדול,ואני רוצה להגיד שאני לא מצליחה להתקין את הסימס,אז אני פשוט מנצלש"ת(רושמת נצל"ש בנושא)בתור תגובה לשרשור שפתחת.זה לא שאני אומרת לך לנצל"ש זה אומר שאני מנצל"שת. מקווה שהבנת

yuviz

New member
ליאת היא אמרה נצל"ש על משהו שהיא

רצתה לשאול היא לא אמרה לך!

the blak angel

New member
נצל"ש------לירוןןןןןן

העתקתי את המילים... אם הייתי יכולה, לעזור לך שתי ידי, הן מושטות אלייך אם הייתי יכולה... להיות לך מגדלור באפלה קרן אור אחות קטנה בואי... בזמן האחרון את נראית לי אחרת הולכת אחריו כמו עיוורת אולי, תתחילי ת'עניים לפקוח על המדרכה שמש צהריים פעם את היית בקלאס ואפניים היום, את שורפת לעצמך ת'מוח אם הייתי יכולה לעזור לך שתי ידי הן מושטות אלייך אם היית יכולה... להיות לך מגדלור באפלה קרן אור אחות קטנה בואי... שומעים שזה כואב לך בצחוק המתגלגל רואים איך שהפחד עלייך משתולל כדאי ,שתפסיקי מעצמך לברוח אמא מחכה לך עומדת בחלון פעם את היית בענייה החלום היום, כבר לא נשאר לה כוח אם הייתי יכולה לעזור לך שתי ידי הן מושטות אלייך אם היית יכולה... להיות לך מגדלור באפלה קרן אור אחות קטנה בואי...

למעלה