קלטו קטע מצחיק שקרה לי היום

קלטו קטע מצחיק שקרה לי היום

בחורה שאני לומד איתה שאלה אותי: "יש לך תסמונת טורט נכון"

כמה חוסר ידע :)

DanaHoPe

New member
חחח איך היא הגיעה?

תסמונט טורט זה זה עם הקללות? או הטיקים?

שי שורק

New member
אתה תותח, אני היתי מוסיף

אם את מבינה בבגדים כמו שאת מבינה באבחון מחלות יש לך בעיה קשה

oshi16

New member
חחח יכלת לומר לה:

זה לא זה.. זה פשוט כשאני רואה אותך אני מתרגש;)

dinter

New member
אני אוהב שמשתפים פה, כי סיפור שקורה

מרגיש שאתה לא לבד..

dinter

New member
כן.. בלאגן פסיכומטרי... אגב סיפור קטן

התחלתי לפני שבועיים פסיכומטרי, דווקא בשיעור ראשון יצא לי לאחר, ידעתי בתחילת היום שאני עלול לאחר טיפה משום שבעבודה הייתה צריכה לבוא מטופלת ב רבע ל 5 לצילומים והשיעור ב 5.. ואתה יודע איך זה מטופלים לפעמים מאחרים, בכל אופן כל היום זה כרסם לי בראש אם אני יאחר בטח הוא ישאל את השם ו....
טוב איחרתי ב 10 דקות בערך, עולה במדרגות פותח את הדלת, כולם מסתכלים והמורה שואל כן.. אני: האא בסדר אני פה... המורה שואל איך השם?
אני: רון עם איזה מלמול אחרי זה ואז אמרתי ירון..

יש קטעים בחיים שהגמגום לא יפריע לך אם אתה מדבר עם אנשים ברחוב כאילו בסדר יאאלה שטויות.. אבל מצד שני יש מצבים שלפעמים זה בא באי נעימות הרגשות באסה כמו במקרה שלי שכולם בוחנים אותך ולא בא לך לגרום לאנשים לחשוב שאתה איזה אהבל\דפקט או לא יודע מה הם עוד עלולים לחשוב, ואין הרבה מה לעשות שמישהוא שונה בחברה היא מסתכלת עליו אחרת, בידיוק כמו שצמחוני ישב עם חבר'ה במסעדה ויגישו בשר, אין מה לעשות הוא ירגיש נבדל... אמנם יצא לי לעבור את זה ככה על גבול העובר אבל המשחקים האלו והדאגות האלו תמיד ישארו....

orlu

New member
ע נ ק ,,,היא כנראה צופה אדוקה של האח הגדול

מה שבטוח ששעכשיו היא יודעת את ההבדל

שי שורק

New member
אז בהצלחה עם הפסיכומטרי

מבין את תחושת האי נעימות להיות שונה, אבל שונה חמוד ,שאנשים אוהבים להיות לצידו כך אני מרגיש ולפעמים אני מרגיש מעל אנשים שנראו לי פען ואווווו אבל שמכירים אותם לעומק , לא מוצאים כלום....
כמו שאומרים "לא כל ההנוצץ זהב" . שבת שלום ובהצלחה

תקשיב לי טוב

בקורס פסיכומטרי שלי גמגמתי כמו תמיד, מול כולם ובגאון...
חשבו מה שחשבו בסוף עקפתי את כולם בסיבוב

717 בייבי!!

nataly401

New member
בצבא חברה שלי עבדה על מישהו שיש לי תסמונת...

תסמונת דאון ושאני בעצם מתנדבת. הוא האמין לה בשנייה.. כמובן שאחר כך צחקנו על זה (ועליו שהוא האמין לזה) כולנו יחד, ברור שלא הייתי מתנדבת ולא בטיח אבל זה גרם לי להבין שבטח יש עוד הרבה אנשים כמוהו שלא מבינים למה אני נתקעת בדיבור, בראש שלי אני תמיד בטוחה שאנשים מבינים אבל יכול להיות שלא.. ראה ערך : בחורת הטורט, שיצאה גאונה עם ההערה הזו... חחח :)

למעלה