קליטה של ממיר דיגיטלי

• פותח הנושא ג81
  • פורסם בתאריך

ג81

New member
קליטה של ממיר דיגיטלי

האם מישהו פה משתמש בממיר דיגיטלי (זה שקולט ערוצים 1,2,10)? האם הממיר הזה עובד בכפר סבא או שאין קליטה?

gilgr1975

New member
אני משתמש במקלט למחשב

וקולט מצויין רק בחיבור לאנטנה של הבניין, לא הצלחתי לקלוט עם אנשטנה פנימית סטנדרטית (ללא הגברה). מומלץ בחום, אין לי הוט/יס, רק מחשב...

ג81

New member
איך מתחברים לאנטנה של הבניין?

אמורים להיות כבלים מהאנטנה של הבניין לקומה שלי? אני אמור להזמין טכנאי שיתקין כבלים כאלה?

gilgr1975

New member
זה תלוי

באופן עקרונינ לכל בניין אמורה להיות אנטנה פעילה, ואם אין תדרוש מוועד הבית (עפ"י חוק). החיבור אליך לדירה אמור להיות דרך הנקודות בדירה, אלא אם כן אתה מחובר או היית מחובר לכבלים/לווין, והם ניתקו אותך מהאנטנה, ובמקרה הזה החיבור לאנטנה לבניין באחריותך

ג81

New member
יש אנטנה על גג הבניין

ראיתי שיש אנטנה על הגג, מה הכוונה פעילה? לדיירים הקודמים היו כבלים או לוויין, זה אומר שצריך להזמין טכנאי שיחבר אותי לאנטנה על הגג?

gilgr1975

New member
כדאי

למרות שלפי החוק חברת הכבלים או הלווין מוחייבת בחיבור חזרה לאנטנה במקרה של ניתוק. תנסה לברר אם אתה יכול איזו חברה זאת הייתה ותבקש מהם לחבר אותך לאנטנה. כמו כן לא בטוח שהאנטנה שיש על הבניין תקינה. בהרבה בניינים קיימים האנטנה הקיימת לא שמישה, ואז יש צורך בטיפול של וועד הבית (והוא מחוייב לכך עפ"י חוק). בכל מקרה מומלץ לנסות קודם לקלוט עם אנטנה פנימית, ייתכן וזה יעבוד לך. תנסה להשאיל מקלט מאחת החנויות

למעלה