קלקסו וטיסה לחול

דושי80

New member
קלקסו וטיסה לחול

היי חברות, לוקחת קלקסן מניעתי ללא קרישיות יתר לאחר שלושה הריונות כימיים והםלה בשבוע 10כרגע בשבוע 14 ומתכננת לנסוע לחול בעוד שבוע (טיסה קצרה של 3 שעות)ריבלתי אישור מהרופא לטוס ויש לי מספר שאלות:1. האם זה בסדר לאכסן את הקלקסן בבטן המטוס? הטמפ שם נמוכה יחסית וזה קצת מטריד אותי 2. מה אתן אומרות, הייתן טסות במקומי, למרות האישור אני בכל זאת קצת מתלבטת...תודה מראש...

הבעיה שלך אינה הקלקסן אלא ביטוח

בעיקרון, אין פוליסה שמבטחת הריון בסיכון בביטוח אמיתי עם כיסוי סביר.

אם את בכל זאת טסה: הקלקסן איתך בתיק יד.

דושי80

New member
יש ביטוח, היה צריך אישור רופא

וזה בסדר לדעתי, הכיסוי הוא נמוך יותר, אבל כמו בכל הריון לא רק הריונות בסיכון.
לגבי הקלקסן בתיק היד - אני צריכה אישור מהרופא לעלות אותו איתי למטוס?
אישור מרופא משפחה יתאים גם או רק אישור מהגניקולוג?

רופא משפחה מספיק לגמרי

רק שיזכור לכתוב באנגלית (למרות שלא בדקו לי לא בהלוך ולא בחזור את המכתב, נתנו לי לעלות עם מזרקים בלי שאלות).

תהני.
(זה נחשב הריון בסיכון? אין לך בעיית קרישיות ידועה או אחרת בעצם... או שסיכון בהפלה בשלב מוקדם הוא גם הריון בסיכון. קטונתי).

מצטרפת לשאלה

יש לי קרישיות יתר הומוזיגוטית לפקטור 5 ולMTHFR.
לוקחת קלקסן 40 מ"ג,
טיסה ל- ארה"ב בשבוע 25,
אני לא מעוניינת לסוע כיון שבעבר היו לי קרישי דם שטחיים ברגליים לאחר הטיסה, אך ההורים של בעלי מאד מבקשים.
דעתכן בבקשה

לא הייתי נוסעת

זה שבועות סופר בעייתיים, טיסה ארוכה. במקומך לא הייתי נוסעת. העובר בר חיים, זה סיפור אחר לגמרי.

היה פה דיונים על אם אפשר לבטח נסיעה לחול בהריון בסיכון או לא- מה שבטוח זה שאם חלילה יש צורך באשפוז ו/או פגייה הסכומים לא הגיוניים בכלל ואין סיכוי שהכיסוי הביטוחי מלא (שלא לדבר על חוסר הרצון להתקע רחוק בתקופות כאלה ולהתחיל לחפש רופאים שמבינים אם יש בעיה) והיו דברים מעולם. קלקסן לא מבטח 100%.

תשעה חודשים להתאפק בהריון בלי טיסה לא הרג אף אחד עד היום... בתור הורים יש פשרות יותר גדולות שצריך לעשות.

למעלה