קמפיין שרץ בפייסבוק. מה דעתכם?

קמפיין שרץ בפייסבוק. מה דעתכם?

מה דעתכם לגבי הקמפיים הזה שרץ בפייסבוק לגבי ילדים עם צרכים מיוחדים?
האם זה באמת מעלה את המודעות? מסייע במשהו לאותם ילדים מודרים?

"אמא שלי לימדה אותי לעולם לא לאכול ליד אחרים, אם אין לי מספיק כדי לחלוק. היא נהגה לומר שאם אני עורכת מסיבה ומתכוונת להזמין חברים, כל הכיתה מוזמנת, ללא יוצא מן הכלל. כשאני מתנדבת, אני הראשונה להגיע והאחרונה לעזוב. לאור האירועים האחרונים, הכוללים הדרתו של ילד אוטיסט מטיול כיתתי, חשתי צורך לכתוב את הדברים. ישנם ילדים וילדות שאיש לא מזמין לימי הולדת, למשל. ישנם ילדים עם צרכים מיוחדים שמשתוקקים כל כך להשתייך לקבוצה, אבל אף פעם לא נבחרים. פשוט כי חשוב יותר לנצח.
ילדים עם צרכים מיוחדים אינם נדירים, חריגים, או זרים. הם בסך הכל רוצים את מה שכולנו רוצים: להשתייך.
אסיים בשאלה. האם תהיה מוכן להעתיק פוסט זה ולפרסמו בקיר שלך, מבלי לשתף, בדיוק כפי שעשיתי אני בשביל חבר? זאת בקשה של חבר"

קמפיין לעידוד קבלת האחר והשונה בפייס

היי סימונה,
&nbsp
לדעתי כל קמפיין שבה לקדם ולהעלות את המודעותלקבלת האחר והשונה בחברה הוא מבורך. לפייסבוק היום יש כוח עצום והנה נקודת מבט נוספת על הקמפיים שרץ : אם בעזרת הפרסום בפייסבוק הצלחנו להגיע לעוד כמה לבבות שפתחו את ליבם וקיבלו את האחר, חינכו את ילדיהם על ערכים אלו, הרי שיצרנו חברה טובה יותר וחומלת.
חברה של אהבה והכלה.
&nbsp
ובסופו של דבר, כולנו בלי יוצא מן הכלל רוצים להשתייך. גם אנחנו מוגדרים בחברה כ 'רגילים'.

למעלה