קנדה

eig

New member
מוסמך ע"י מי בדיוק?

קנדה לא מסמיכה יועצי הגירה ואפילו מנסה להילחם בתופעה הזו. אין צורך ביועצים, עו"ד, תשלומים למתווכים וכו על מנת להגר לקנדה. כל שצריך הוא לקרוא בעיון את אתר ההגירה על מנת לקבל את כל הפרטים הנדרשים. http://www.cic.gc.ca/

bulllli

New member
../images/Emo45.gifשלא לדבר על זה שהוא מפרסם בלי רשות

אבל אני משאיר כדי שיראו את התגובה החוסכת מאות דולרים שלך! מה חוץ?

eig

New member
מה חוץ?

אמממ... מתחיל להגיע החורף, כך שהילדה מתחילה להיכנס לשעון ביולוגי של חורף, דבר שנותן לנו עוד חצי שעה בבוקר. מה איתך בולי?

bulllli

New member
אין ילד ואין ילדה אבל יש גרמני

הוא לוקח את עצמו בבוקר לבד לשירותים. קפוא פה אבל אני לא מתלונן. וזהו. חיים.

eig

New member
קפוא?

כמה כבר יכול להיות "קפוא" באירופה בתחילת אוקטובר? מספיק עם הפינוק!

ro99

New member
תסלח לי רגע במטותא!

מה, רק קנדים סובלים? יש לכם מונופול על חורפיות? גם באירופה יש אקלים שמשפיע על אנשים בשר ודם. בשר ודם! If you prick us do we not bleed? If you tickle us do we not laugh? If you poison us do we not die? And if it freezes, even lightly, do we not shiver? אני כבר 4 ימים אילמת לגמרי מפאת מזג האוויר הנינוח הזה. מה, זה לא סבל? הכלב אפילו לא משתין לכוון שלי. הוא עושה בדיוק מה שבא לו ללא דין וחשבון. זה לא סבל? בבקשה!

eig

New member
תרגעי

לא אמרתי שבאירופה לא קר. רק תהיתי כמה קר כבר יכול להיות בתחילת אוקטובר. למען הסר כל ספק, בדקתי באתרי מזג האוויר את הטמפרטורות גם אצל בולי בברלין וגם אצלך בהולנד, ואפילו בעוד כמה מדינות לידכם. הבדיקה רק חיזקה את טענתי שאתם מפונקים! זה עדיין לא קר אפילו בשבילכם. לא אמרתי שבקנדה אנחנו רועדים לעומתם. נהפוכו, אנחנו אפילו עוד לא הוצאנו את בגדי החורף מהמרתף ועדיין יוצא לחצר בקצר עם הילדה. אז אם בארזים השלהבת עוד לא נפלה, שעזובי הקיר לא יבכו.

bulllli

New member
מה אתה רוצה להגיד בזה? מי התלונן בכלל?

3 מעלות בלילה זה קר. זה שאין לנו ערימות שלג וחורף מטורף לא אומר שלא קר. ושזה שקר לא אומר בכלל שאני סובל, קור זה טוב לעור הפנים ומונע שוב קמטים.

למעלה