קנייה מהmls

Dana Hot

New member
תודה רבה רינה! אבל...

א. אני חושבת שזה לא מציג נתונים נכונים ו/או מעודכנים
בנוסף צריך לתת כתובת מדוייקת כדי שיימצא משהו ובכתובת רשמתי שם מדינה וזה מצא נכס אחד (כאשר כל יתר הקריטריונים ריקים)

ב. איך האתר הזה מציג כביכול ממערכת ה MLS כאשר הבנתי שצריך פרטי כניסה לברוקרים בעלי רשיון?... ישנו "קישור" תכנותי שכזה לפי פרטי הגישה שלך כנראה יש?..

אני פשוט מבינה את העניין כי נוצרים לי אי הבנות משברירי המידע שאני מקבלת אודות המערכת ועכשיו עם הקישור שלך שכביכול נותן גישה לזה.

תודה רבה מראש על הגשת העזרה

B55555

New member
קנייה מהmls

מה אתם אומרים לגבי הסלון השקוע הרמפה והמדרגה בכניסה לחדר נראה קצת מסוכן , לא תהיה לי בעיה להשכיר את הנכס ? מניסיונכם כדאי להדביק קרמיקה זה יראה יותר יוקרתי אם אפשרי בכלל ? או שכדאי להשוות את הגובהה עי מילוי ?

גור ס

New member
עץ

נראה לי שיחסית בקלות אתה יכול לעשות שם רצפת עץ בגובה אפס. כמובן שצריך לבדוק את ההשלכות של זה אבל זה לא נראה בעיה וגם לא כל כך יקר.

vinney

Well-known member
לא, למה שיהיה לי? אני לא מתווך

את יכולה לעשות מנוי, לדעתי אם תשלמי - יתנו לך, לא יבדקו אם יש לך רשיון תיווך או לא.
&nbsp
רק למה לך?

Dana Hot

New member
כי...

אולי... היות ואתה "חזק" בתחום :)
נכנסתי לאתר שלהם אין כל זכר למצב שבו תמורת תשלום תינתן גישה
שמעתי רבות על המערכת ההייתי רוצה לראות וללמוד אודותיה - האם זה סטייל האתר Zillow?...

vinney

Well-known member
אני ממש לא חזק בתחום

מנוי משתלם למי שעוסק בזה ביום יום, ועולה די יקר.
&nbsp
זילו ניזון מהמערכת הזאת (בין היתר), אבל בעיקוב מסויים (בדרך כלל נתונים מMLS מגיעים לזילו בעיקוב של כמה ימים).

למעלה