קניית כפפות איגרוף באזור תל אביב

featherweight

New member
קניית כפפות איגרוף באזור תל אביב

מישהו מכיר חנות שניתן לגשת אליה באופן פיזי כדי למדוד לפני הקניה?

muaythai

New member
יש לך ..

את בש-גל בר"ג, קרוב מאד לקנייון איילון.
יש לך את אנר-ג'ים, קרוב לצומת הסירה בהרצליה. לא רחוק מת"א.
יש לך ביד 2 המון במצב חדש. כל אלו כמובן מקומות שתוכל למדוד לפני ולראות מה מתאים לך.
בהצלחה.

featherweight

New member
מבין האפשרויות שמצאתי יש את HAYABUSA וTWINS

מה עדיף בשביל איגרוף קלאסי?

muaythai

New member
אני אישית ..

הייתי הולך עם טווינס. לא בגלל שהיבואס לא טובות, בגלל שאני אישית לא מכיר את היבוסה (בכפפות איגרוף) והטווינס ממש נוחות ויושבות בול על היד מניסיון לתקופה ארוכה שלי איתם (טווינס ספיידר).

http://www.google.co.il/imgres?q=tw...6XAT87mNcTP4QTxnIn6CQ&zoom=1&biw=1920&bih=965

בהצלחה בבחירה, אך חכה לעוד תגובות מאנשים ממליצים מבין השניים.
חג שמח ושבוע טוב.
בברכה,
ארז שוקרון.

daido

New member
דרור תודה על ההמלצה הכפפות האלה מעור?

חג שמח

דרור1977

New member
כן , בנוסף כדאי לוודא שיש את החותמת שבתמונה

בחלק התחתון של הכפפה

(אם אתה קונה באינטרנט אפשר לשלוח שאלה לחנות)

daido

New member
כרגע יש לי זוג כפפות של אברלסט, עור סינטטי משרת אותי יפה.
רציתי עוד זוג, אבל אם הם מעור אין טעם להזמין, היה לי חשוב לדעת...

תמיד אשמח להמלצות על ציוד שלא מעור.

חג שמח, תודה

נצל"ש

הבנתי שמידת הכפפה והמשקל שלה מותאמים למשקל האדם הלובש אותם וגודל היד שלו, שלמתחרים עד 67 ק"ג כולל מומלץ 10 OZ ומטה ושבין ההתאחדויות יש דרישות שמתאגרפים במשקלים מסוימים ילבשו כפפות בהתאם למשקלם?
יש הרבה סוגי כפפות, כפפות לשק, לספארינג, לחובבנים, למקצוענים.
יש סגירה של וואלקרו או שרוכים.

מה מביעות המידות בכפפות? יש ציון מידות כגון: 8OZ 10OZ 12OZ וכו'.
מה OZ מסמל? זה משקל כפפה או מידה?
לפי מה המידות נמדדות? סמול מדיום לארג'?
מי שיכול לעשות סדר בדברים איך צריך להתאים כפפה למתאמן ?

ETZ301

New member
אני אתחיל מהסוף :)

ומהשורה התחתונה של השאלה שלך, איזה כפפות צריך מתאמן.

מתאמן צריך שני זוגות של כפפות:
1. כפפות ספארינג.
2. כפפות שק.

1.כפפות ספארינג, הן בד"כ ללא מידה, מדובר על כפפות מרופדות מאד באיזור כף היד, שחובקות את כף היד ולכן אין ממש צורך במידות דהיינו S M L. הבעיות בהתאמה הכפפה ליד יכולה להתעורר בד"כ אצל מתאמנים עם ידיים עדינות מאד וקטנות. במקרים אלה ניתן להוסיף קצת "בשר" ליד בעזרת חותלות יותר ארוכות. בכל מקרה,הכפפה צריכה לשבת מאד צמוד על היד וזה המבחן.
אם כך מה אומרות המידות שאנחנו כן רואים על הכפפה? המידות הזמינות בכל חנות הן 10 עד 16 OZ, וכן ניתן להזמין ולמצוא אפילו עד 20 oz?
מדובר על משקל הכפפה, כמובן באותה חברה עם אותו סוג של ריפוד, משקל הכפפה עולה במקביל לגודל (דהיינו נפח הכפפה), וזה אומר יותר ריפוד.
מבלי להכנס יותר מדי לדקויות של משקלים והתאמתם למתאמנים השונים, הכבדים שביננו מעל 90 קילו, ישתמשו ב-16, הבינוננים 70-80 כ-14, ו-12 היא לאיזור ה-60-70 קילו.
אין זה אומר שהמכה נחלשת עם כפפה כבדה יותר, אך היא בהחלט נהיית יותר "מעורפלת" ופחות "כואבת".

הסוגר של כפפת ספארינג יהיה ולקרו, ולא שרוכים וזאת בכדי לאפשר למתאמן ללבוש את הכפפה והלסיר אותה בנוחות ובמהירות.
השריכה שעוברת לכל אורך הכפפה בהחלט מאפשרת סגירה טובה יותר של הכפפה על היד, אך מתאימה לכפפות תחרותיות עקב הסרבול הכרוך בחבישה.

2.כפפות שק. מדובר על כפפות עם ריפוד דק ונוקשה שכשמן כן הן מיועדות לעבודת שק, כריות, לאפות וכד'.
בעבודה עם כפפות שק המתאמן ירגיש דרך הריפוד את זוית האגרוף בעת הנחתת המכה, וזה כמובן כלי חשוב לשיפור הטכניקה שכן אימן על שק עם כפפות ספארינג, מערפל את המכה ועלול להסתיר מהמתאמן טעויות טכניות. מה גם שהריפוד הרך של כפפות הספארינג ניזוק מאד מעבודה על שקים ומתקנים דומים וזה כמובן לא מצב רצוי.

בכפפות שק, כן קיימות מידות לרוב (הריפוד לא יעשה כאן את העבודה), וכמובן יש להתאם את הכפפה ליד בהתאם לגודל.
ממליץ על כפפות שק עם סגירת ולקרו ועם משקל עצמי מסוים (כ-7-8oz).

מבחינת החברות והמותגים המומלצים?
דעתי האישית היא שהציוד התאילנדי למיניו ומותגיו מהווה את התמור האולטימטיבית לכסף: twins, windy, king, raja, boon ועוד.
ניתן להשיג כיום באיביי כפפות ספארינג באיזור ה-60$ ועוד כ-40$ לכפפות שק.
יענתו, בפחות מ-400 ש"ח לצאת עם ציוד מעולה שישמש אותך למספר שנים.

ETZ301

New member
בתור כפפות ספארינג ואימונים...

משמשת יותר בני נוער או נשים.
למרות שעדיין יש יוצאי דופן,
כשהתחלתי להתאמן לפני כחמש שנים התאמנתי עם כפפת 10OZ, וזאת למרות משקל של 80 קילו.
היה לי סגנון של "משחק" יותר, זריזות, הגנתי, והכפפה הקטנה לא הפריע יותר מדי לבני הזוג שלי בספארינגים.

עם השנים והניסיון הסגנון שלי קצת השתנה, התחלתי לשלב גם סגנון של פאנצ'ר קצת, והספארינגים הפכו לבלתי נסבלים לשני הצדדים, אז עברתי לכפפה של 14OZ.

S1ndrome

New member
לגבי OZ

זוהי גם יחידת משקל וגם יחידת נפח, תלוי על מה מדברים.
Oz=ounce, או אונקיה בעברית, שזה בערך 28 גרם אם מדברים על משקל, ומשהו דומה במ"ל אם מדברים על נפח.
במקרה של כפפות אנחנו כמובן מדברים על משקל הכפפה.

booboy

New member
עוד אופצייה חדשה...

אתה מוזמן להכיר חנות חדשה XWEAR המציעה מגוון מוצרי MMA ולחימה משולבת איכותיים.
www.Xwear.co.il
באתר ניתן למצוא: כפפות איגרוף ו-MMA , מכנסי לחימה מהקולקציה החדשה , ציוד למאמנים , ביגוד קיץ וחורף ועוד...

10% הנחה לגולשי TAPUZ (במעמד ביצוע ההזמנה)
יש להקליד קוד קופון TAPUZ12

המשך גלישה נעימה!

למעלה