קניתי לפטופ ורוצה לגלוש בעזרת טל נייד????

lench2

New member
קניתי לפטופ ורוצה לגלוש בעזרת טל נייד????

איך עושים זאת כמה זה עולה {לחודש,מתאם,וכו"} אני ברשת אורנג הטל שלי :> 054 6645566 אברם

שלא תעז

למרות הפיתוי של 5 g ב 80 שח, אל תסכים ולו יציעו לך מודם סלולרי בחינם. לפני המבצע רכשתי את החבילות הכי יקרות. ולמרות שהייתי דואג להתנתק אחר כל דפדוף, עכ"ז קיבלתי חשבון מנופח 600 שח ומעלה. קח בחשבון שמשקל הממוצע של דף בתפוז 245268 b עדיף לך אם כבר להוסיף עוד כמה גרושים ולרכוש חבילת גלישה ללא הגבלה בסלכלום. רק דירבלאק שהגנבים הללו לא יידחפו לך התחייבות ללא ידיעתך כמו שעשו לי.

lench2

New member
ראשית תודה רבה לך שנית לא ענית על לי

על מה שמעניין אותי :> שים לב אותי מעניין לגלוש בלפטופ עי התחברות לטלפון הסלולרי שישמש כמודם האם יש לך ידע בנל תודה מראש

אם אני לא טועה

עליך לחבר את המלפפון דרך הבלוטוס ולהקצות עבורו com עבור הפורטים לכניסה ויציאה מקומי הרשת שלי\הצג חיבורי רשת\צור התקשרות חדשה\הבא\צור התקשרות לאינטרנט\הגדר התקשרות באופן ידני\התקשר באמצעות מודם חיוג\הפורט שהקציתה למלפפון\שם ההתקשרות שתפנטז\*90#\בטל שם משתמש וסיסמה\בהלצחה. החיוג התחרבש לי. א. כוכבית (*) ב. 99 ג. סולמית (#) לידיעתך, אם אין לך חבילת גלישה תוכל להגיע לכמה אלפי ש"ח ביום. בדוק ומנוסה. בהזנה דרך הבלוטוס האיטיות מחרידה. וכבר עדיף לך לרכוש מודם טוקמן ללא התחייבות עם מהירות סבירה.

הסתדרת ?

יש בפורום הודעה מעניינת בנוגע לחריגות. וזאת למרות שהלה רכש חבילת 5 g

למעלה