קניתי מסך. חייבים אנטנה?

שלום רב.
פעם ראשונה בחיים שאני קונה מסך טלויזיה.
חיברתי לחשמל ולמחשב שלי, ובשלט הגעתי לקלט דרך PC והכל בסדר.
נניח שאני רוצה לראות טלויזיה - את הערוצים החינמיים - אז צריך איזו אנטנה?
ועל איזה INPUT לוחצים בשלט?
תודה,
יוסף

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ככל שידוע לי, החוק בישראל מחייב את היבואנים להכניס לארץ אך ורק טלוויזיות שמצויידות במקלט עידן פלוס. כלומר: בעזרת הסריקה של הטלוויזיה, המקלט יגיע לכל התחנות הישראליות שמשדרות בעידן + תחנות הרדיו ששם. האם יש צורך באנטנה? לעתים מספיק גם חוט באורך של כמה עשרות ס"מ,
אבל לפעמים יש צורך באנטנה ייעודית ואף מוגברת. תלוי באזור המגורים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כשאין כמעט מבקרים, אין מה לנהל... חבל, אבל זה מה יש. ולגבי הפורום הכחול, כנראה שאתה צודק... אבל מה לעשות? איני אחראי עליו ולהבדיל מהפורום הזה, ההוא מתנהל כנראה כעסק מסחרי.
חוצמזה, מה אגיד לך? ככל שהפורום הזה עוסק לאחרונה בנושא הטלוויזיות, אנשים מפנים שאלות בתחום זה גם בפורום הצרכנות ואולי גם במחשבים. נראה שהפורום הזה באמת התייתר...:cry:

ortodox

Member
לא מתייתר ולא נעליים, בטח לא לאחר שהושקע לא מעט בשיפורו, נגישותו וחויית השימוש בו. בקיצור, עוד לא הגיע הזמן לקפוץ למטה, תנו עוד צ'אנס, דברים כאלו לוקחים זמן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא מתייתר ולא נעליים, בטח לא לאחר שהושקע לא מעט בשיפורו, נגישותו וחויית השימוש בו. בקיצור, עוד לא הגיע הזמן לקפוץ למטה, תנו עוד צ'אנס, דברים כאלו לוקחים זמן.
עדיין לא סגרתי את הבסטה ואני עדיין מנסה "לנהל" את הפורום הזה, אף כי מנהלי הפורומים איבדו הרבה מיכולותיהם כעת, עם פרוץ הפורמט החדש של תפוז...
אבל בינינו... (ולצערי הרב)...
מה שהרבה מהקהל מחפשים כיום זה כבר לא מערכות סטריאו כבדות, אלא מוצרי .B.T. רמקולים שישמיעו מוסיקה מאפליקציה בנייד, או שבמקרה הטוב, תכנים של ספוטיפיי ודומיו... קהל רב גם יחפש את ה"היקפי" ואת מערכות השמע של הק"ב, אלה ש"מתחדשות" בכל פרק זמן, כדי להעניק לך "קולות מהשמיים ואולי גם מה"תחת". כמעט וחלפה לה התהילה של מערכות הסטריאו, שמניעות רק זוג רמקולים.... כי מי שמאזין, רוצה ש"הטבע כולו יקיף אותו".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואגב, מעניין מי זה האדולף הזה... האם בדמות חדשה עסקינן, או שמא זו דמות ממוחזרת?

למעלה