קעקוע+שאלה

קעקוע+שאלה

בתכנון שלי הקרוב הוא לעשות על הכתף קעקוע של הפועל פ"ת! ולשאלה פירסינג בלשון... יש אני מכיר מספר בנות (וחברים מן הסתם שמספרים לי על זה) שהפירסינג בלשון של הבנות נותן יותר כף במין אוראלי, אפשר לדעת האם שמעתם על זה ומה הסיבה?

yellow cheese

New member
תשובה :)

קעקוע של הפועל ת"א..לא נראה לי שכדאי. בכלל, אני נגד קעקועים של שמות בני זוג, אנשים וקבוצות כדורגל. זה משהו חולף..ואז מה יהיה
ולגביי מין אוראלי עם פירס' בלשון
לא שמעתי על זה :) תמיד אמרו לי שכיף להתנשק עם פרטנר עם פירס' בלשון..אני אישית לא מרגישה הבדל

resputin

New member
מין אוראלי ועגילים בלשון..

תראה, כל דבר יותר מהנה עם עגיל בלשון- כל עוד לומדים איך להשתמש בו בשביל לענג. לגברים, זה לא עושה שינוי ממש עם או בלי.. אבל לרדת לנשים עם עגיל בלשון, עגילים שקוראים להם "עגילי ירידות", שהם מסיליקון (לפני בערך חצי שנה, היה טרנד להסתובב עם עגילים קוצניים ומכוערים, בצבעים זוהרים ודוחים- בכל מקום. גבה, לברט, אוזן........ -העגילים האלה הם מסיליקון, אבל כמובן באיכות פחות טובה משל העגילים בלשון של הירידות, שעולים גם לא מעט לפעמים) והם הופכים את הירידה לחוויה יותר... טובה. (למרות שזו עבודה יותר עם השפתיים ;))

HairyTowel

New member
אולי את לא מרגישה בהבדל בגלל

שזו את שעם העגיל. (או שמצד שני התנשקת עם מישהו בעל עגיל?)

אמממ..משהו בקשר לעגיל בלשון..

אוראלי..לא דעת...עוד לא ניסיתי.. לא לי..ולא לפרטנר... אבללל... להיתנשק אם מישהו אם עגיל.. מצד המפורסנג...זה לא משנה שום דבר.. מהצד השני..אמרו לי שזה גורם ליותר הנאה.. ובקשר ל-2 מפורסנגים... יש כאלה אנשים שאומרים שזה מסתבך אחד בשני.. זה לא
...וזה באמת גורם ליותר הנאה.. זה כזה..חביב כזה... אחחח....מזכיר לי ימים...ל"ג בעומר השנה... אנלא יזיין תשכל

HairyTowel

New member
למה לא?

זייני. ואני תמיד קורא את החלק של החתימה שלך כחלק מההודעה.."יש למישהו טאבק לנרגילה?"

חח../images/Emo13.gif

כבר כמה אנשים אמרו לי את זה... ו...שחכתי למה ההקשר...שתי שניות אני חוזרת ליכתוב... אה כן...אז ככה... ל"ג בעומר השנה.. זה היה הדבר הכי משחרר שהיה לי כל הזמן.. אחרי הבוםבמלה, רוק עצמאות, מסיבות למיניהם.. זה היה ה-דבר.. הייתי חצי שיכורה, וחצי מסטולה(אבל זה בשלב מאוחר יותר).. מה שהיה אסור לי...בגלל חברים כמובן... קיצור...אני וידיד שלי עשינו "גימי גימי" הדבר הזה..שכל הזמן שאומרים שותים..נו..אתם יודעים
קיצור...אסתבר ששתיתי קצת יותר מחצי בקבוק וודקה... וזה מסובך וזה.. קיצור היינו ממש מאט ילדים.. וליידינו באותו חופ (זה היה בים) היתה זולה...היא קיימת 3 שנים, זולה של ראסטאפים.. *למי שלא יודע..הראסטפארים האמיתיים חיים בטיבעיות כשמה,ללא גיל, תאריך, חשמל, ושום דבר שהוא לא טיבעי, ואין להם בהחרך ראסטות.אבל אם הזמן השיער מיצטבר ובלא בלא בלא...* קיצור אז אני וחברה שלי הלכנו עליהם..וזה.. וחברה שלי נישארה איתם, ואני הלכתי לעשות טיול אם אחד משם. וסתם ישבנו לנו באוהל שלו...וסתם, ואז חזרתי לחברה שלי.. לא יכלתי ללכת חצי מטר בלי ליפול. ואז אחרי חצי שעה הגענו לחברים שלנו... ופשוט...סתם..היה כזה רגעים של אי שפיות יתר.. פשוט התחלתי לנשק כל בנאדם אפשרי (בנים בנות, לא חשוב) ואז חברה שלי כניראה התלהבה מהקטע... היא ניצלה אותי מינית
...סניפ סניפ
והיא זאת אם העגיל בלשון... וזה בעצם החלק החשוב.. תודו שזיינתי לכם סתם תשכל

שירלי..

קודם כל שירילי מה המצב! חג שמח, אוהבת הוגות גבינה? ולנושא שלי! שם זוג בקעקוע דעתי היא כמוך שאסור לעשות לפחות אם את חברה של בן הזוג ולא נישואה לו (זה דווקא יכול להיות רעיו לנישואים, איה מין הבטחה כזאת) ושני, זה לא הפועל ת"א!!!!! זה הפועל פ"ת ואולי את לא מבינה מה זה אהבת כדורגל אמיתית אבל אני יודע שהפועל פ"ת איתי לעולם! היא אהבת חיי הראשונה ואישתי הראשונה
אז פה אני בטוח שלא תיהיה לי התלבטות! אגב: אם כמה התנשקת בלי ואם כמה עם, שיש לך כולכך הרבה ניסיון?

yellow cheese

New member
טחחח התבלבלתי..

נו..הפועל פ"ת/ת"א אותו דבר
חחחחח משעשע
זה לא נושא לדיון לדעתי [הנשיקות שלי]

שבנאדם אוהד קבוצות כמו הפועל פ"ת

רואים ישר שזה מיקרה עבוד... לא שואלים יותר מדי..
בני יהודה אפריליזם!!!

למעלה