קפה קר של אילן'ס ב-
אנשים

קפה קר של אילן'ס ב-../images/Emo43.gif אנשים

אם מתחשק לכם לפתוח את הבוקר בצורה שונה, ל"תפוז אנשים" ורשת בתי הקפה "אילן'ס" יש את הפתרון המושלם בשבילכם – "קפה קר של בוקר"! כל שעליכם לעשות לשלוח sms על פי ההראות המפורטות באתר ו... להתחיל ללגום! כל הפרטים כאן. שיהיה לכם קיץ קריר ומתוק. תבלו!
ספרו לנו על 3 עובדות בזוגיות שהמדע עדיין לא התפנה להוכיח בפורום זוגיות ואולי תזכו בעותק מהספר אחת משלנו, מתנת הוצאת ידיעות ספרים. אתם מגיעים? http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1124&MessageId=119077543
רוצים לזכות בסינגל החדש ("משוגעת") של דנה לפידות? כל שעליכם לעשות הוא לספר לנו בפורום על דבר משוגע שעשיתם בחיים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2064&MessageId=119061609
גידי פרדר, מדריך רכיבה ובעל בית הספר לרכיבה מתקדמת יתארח בפורום אופנועי שטח מחר החל משעה 21:00 וישיב לשאלות בנושא רכיבה בשטח. הקליקו פה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=363&MessageId=119087350
הצביעו למצעד השבועי של פורום מוזיקה שחורה והשפיעו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=205&MessageId=118983777

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo207.gifסופי 93 על הסרט..../images/Emo7.gif

לא, אני לא אחת שבוכה אם אני לא מגיעה ל100, אני דווקא אחת ששמחה שעברה את ה80 (אם לא את ה70
), אבל אני כן אחת שמקווה שיעריכו את המאמצים שלה ושיראו שהיא השקיעה ושמגיע לה יותר!! אני לא אפרט כי משום מה כל מילה קטנה על זה עלה לי שוב דמעות בעיניים, כבר בכיתי איזה חצי שעה (ואני ממש לא אחת שבוכה!) ספדתי את כל הימי עריכה והשיחות תוכחה של המורות הזונות האלו (סליחה..) ולא הורדתי דימעה אחת! ודווקא עכשיו אחרי הסוף כן.. כל מה שאגרתי פשוט.. ומי שקרא על הימי צילום האחרונים שלי... אז המפיקה העמה הזאת.. קיבלה כמוני!! הגישו אותה על 90!! אחרי שאמרו לה שהיא עוזרת בימאית ולי אמרו שהיא מפיקה ובגלל זה קיבלתי אותה, אחרי שסבלתי אותה (וסבלתי מאוד!) כל הימי צילום האלו, ובמקום לעזור היא רק הפריעה והרסה היא מקבלת 90!! ואעלק, לפני שנכנסנו לבגרות שאלנו אותה על כמה מגישים אותה והיא אמר "עזבו.. נמוך.. אבל אני לא לוקחת קשה.." נכון?! בטח שלא תקחי קשה! היא אח"כ אמרה לנו את זה ואמרה שהמורות ביקשו ממנה לא לגלות.. בטח שיבקשו! כי הן יודעות טוב מאוד שאני אתפוצץ!! טוב, אין לי כוח עוד לדבר על זה.. אני כותבת את זה כדי לפרוק הכל.. לא עוזר אבל מרגיע טיפונת.. מגיע למפיקה הזאת לא יותר מ40 ואפילו הרבה פחות! ולי מגיע 100 לי ולעורכת ולעוזרת עורכת! ישבנו שעות על גבי שעות! ביום חמישי היינו בי"ס מ8 וחצי בבוקר עד 100 בלילהההה אוף! אני לא רוצה ללכת להקרנה.. אני הולכת רק בגלל אנשים שהזמנתי..

שנינה11

New member
אני ממש מצטערת לשמוע../images/Emo201.gif

אני יודעת שעבדת עליו נורא קשה והכל אבל אין מה לעשות אולי הן לא ראו את כל ההשקעה שלך ואל תחפשי את מה היא קיבלה ומה את את יודעת שעבדת קשה ובזכותך זה היה זהו אל תנסי להוכיח לאף אחד שאת עשית יותר ממנה אל תתעצבני מזה רק שיהיה לך חיוך כי זה ציון ממש יפה:)

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifתודה!!../images/Emo13.gif

וסורי על הדיליי..
לא הייתי במחשב כמה ימים.. את צודקת, כולכן.. אבל לא יכולתי שלא להצטער ולהפגע..

../images/Emo204.gifנשמה../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif

אני מצטערת לשמוע.. אני יודעת שזה היה לך חשוב. ספרי איך היה בהקרנה, ומקווה שאת מרגישה יותר טוב

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifעכשיו אני מרגישה יותר טוב..../images/Emo13.gif

אבל ההקרנה היתה זוועה.. [כתבתי למטה..]. תודה!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifחרא הקרנה!../images/Emo4.gifזאת היתה טעות ללכת!

הכל לא טוב! הכל מאוד לא טוב! הכל רע.. הכל שלילי...
(זה מה שנועם אמר בראיון אחרי ההופעה.. אבל לא הכנסנו.. ועכשיו אני כ"כ מזדהה עם המשפט המבולבל מעט הזה..). אחרי שכולם ביטלו ואמרו שלא יגיעו נועם אמר שכן, אמרתי שאם הוא לא בא אני גם לא באה.. לא רציתי לבאס את ההורים שלי אז בסוף באתי למרות שגם נועם אמר שהוא לא יבוא
הגעתי מאוחר, ונראתי זוועה כי בכלל לא התארגנתי (למרות שאמרו לי שאני לא נראת זוועה.. טוב..) והמורה הזאת...!! כ"כ צבועה ומגעילה!! באה אלי כשישבתי ואמרה שהיא שמחה שבאתי אמרתי לה שאני לא! והיא חייכה לה והלכה... שתמות! וכל הזמן היא ניסתה להתחנף ולשבח אותנו מול כולם.. לא עזר לה.. אני כבר לא תמימה, אני שונאת אותה! אח"כ היא ניסתה לדבר איתי, לא הלך לה אז היא דיברה עם ההורים שלי, אמרתי להם לפני שלא יגיבו לה כ"כ.. ובסוף הערב כשיצאתי עם חברות שלי היא קראה לי והתעלמתי, אחרי 4 פעמים שהיא קראה לי בערך וכל פעם היא מעלה את הקול הסתכלתי אליה בחצי מבט והיא אמרה שאנחנו צריכות לדבר שאני אבוא רגע אז עשיתי לא עם הראש והפנתי את מבטי.. אני מקווה שהיא מרגישה חרא כמוני! כי בגללה אני מרגישה חרא! המצב רוח כ"כ לא משתפר.. רק אתמול כשאני והעורכת נכנסנו לחדר תקשורת כדי להעתיק לMP כל מיני קטעים של "פיספוסים" מהימי צילום שזה די עזר לי ושיעשע אותי.. וגם אחרי ההקרנה שיצאנו היה נחמד.. ונועם אפילו התקשר והצטער שהוא לא הגיע.. (נחמד מצידו להתקשר.. באמת..), אמרתי לו שאני צריכה לתת לו את הDVD של הסרט ושיש לי ולחברה שלי מתנה בשבילו אז כשהוא יבוא להופעה בב"ש נביא לו כי המפיקה שלו דיברה איתי במסרים ואמרה שהיא רוצה לארגן לו הופעה בב"ש אז הוא אמר שיש לו רעיון יותר טוב שהוא יתן לי הזמנות להופעה בבארבי לי ולכמה חברות.. (העורכת וזה..) כדי שלא נשלם ושניפגש שם.. איזה חמוד! זה עשה לי ת'ערב.. זה היה ממש נחמד מצידו!
אבל... חזרתי הביתה ושוב הדיכאון בא אליי..
"כנראה, ככה עדיף שיהיה-שכל החרא יעלה ואתמרמר כל השבוע עד שייצא.." אני אחכה שייצא אומשו...
סורי שחפרתי..

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifלא חפרת בכלל

זה טוב להוציא ככה את הרגשות שלך החוצה כל מה שאני יכולה להגיד לך זה שאני מצטערת שכל זה קרה ושאני אוהבת אות
.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo24.gif

ואני אוהבת אותך! זה נגמר.. ברוך ה'..
הדיכאון עבר.. (בחיים לא הרגשתי ככה נורא!)

למעלה