קפצו נא לA&F

moe777

New member
קפצו נא לA&F

יש תמונות חדשות וקורעות מספרו של שון אסטין.

Piece of Wood

New member
חחחח... נכון../images/Emo19.gif|אליהו|

בדיוק באתי לכתוב
קורעות לחלוטין!
מה הוא חשב לעצמו...

Piece of Wood

New member
חחח... דיי זאת תמונה../images/Emo19.gif|אליהו|

ממש מוזרה... אורלנדו על התופים?
בעעע... אני לא מצליחה להעלות עוד תמונות עכשיו, דווקא משחק תרגום תמונות היה מאד מתאים פה עכשיו

moe777

New member
אני לא בטוחה שמדובר במציאה שווה

במיוחד, אלה כנראה כל התמונות המגניבות שיש בו. סתם ספר מטופש שנועד לסחוט עוד כמה ירוקים מהמעריצים העיוורים. אני זוכרת ששון סיפר בראיונות שהוא לקח את התפקיד בשרה"ט רק בגלל שלא היה לו כסף לשכר דירה וכבר הייתה לו בת (ונראה לי שגם אשתו שחקנית שלא הרוויחה יותר מדי), בכל אופן, אני נגד כל הספרים האלה שנועדו לרכוב על הגל, זה נורא ריקני. רוצים להראות לנו תמונות ? שחררו אותן לתקשורת, היא כבר תדאג למלא עמודי ריכלות בצילומים הזויים. זה כל מה שיש לכם להראות ? חבל. תוכלו פשוט לשמור אותם באלבום המשפחתי, ולהראות יום אחד לאורלנדו ג'וניור, לדום ג'וניור ולאליהו ג'וניור. וכלב בובי, שיהיה לכם יום אחד בפרוורי לוס אנג'לס, עם הבריכה וחליפת הארמאני כתומה שמוכנה לטקס פרסי תוכניות הריאליטי של 2020, בה תככבו בסדרה "הייתי סלבריטאי- ואני עושה קאמבק!", ותפסידו לג'סיקה סימפסון, כי, מה לעשות, היא עשתה יותר ניתוחים פלסטיים, ועדיין יש לה את הפלייבק ברקע, שהקליטה כשהייתה בת 20. אמא'לה! יצא קודר משהו. אני מחבבת את החבר'ה האלה עד מאוד, אבל הם באמת קצת מגזימים.

Piece of Wood

New member
צודקת... ../images/Emo19.gif|אליהו|

למרות שזה בסך הכל ספר... ואני מקווה שנזכה לראות עוד תמונות משם...

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifאת צודקת אבל עדין מעניין

לדעת מה יש לו לכתוב שם..

MoNeT1

New member
תמונות יפות../images/Emo51.gif

אני גם רוצה לקרוא ת'ספר הזה נראה מעניין :/

למעלה