קצת בדיחותא

shinon28

New member
קצת בדיחותא

בדיחות על בית הספר : המורה לאזרחות : "אתם נחשבים מעל לממוצע הארצי" קובי: "וואלה"?! המורה : "תירגע.. לא אתה" . . . המורה מצהיר בפני הכיתה: "רק מטומטמים בטוחים בעצמם!" אחד התלמידים שואל: "אתה בטוח?" מורה משיב בגאווה: "במאה אחוז..." תלמיד אחד שואל את המורה שלו: "אתה עושה כושר?" מורה עונה לו: "לא, למה?" תלמיד משיב: "אז למה אתה רץ בחומר?" מורה לגיאוגרפיה נותנת לתלמידיה לעשות עבודה. לאחר השיעור ניגשת אחת התלמידות ומבקשת מהמורה תמונה שלה. שואלת המורה בפליאה: "בשביל מה את צריכה תמונה שלי?" עונה התלמידה: "כי אני עושה עבודה על אסונות טבע..." בתלמוד תורה אחד קנה המנהל מתלים חדשים וכתב לידם: מתלים אלו מיועדים למלמדים בלבד הוסיף שם ילד: וגם למעילים... אדם אחד בן 90 הוזמן לפגישת מחזור. הוא לא רצה ללכת אבל הבת שלו שכנעה אותו: למה לא? לך, תזכר בכל החברים הישנים שלך, תפטפט איתם, תעלה זכרונות... עד שהוא השתכנע. כשחזר הזקן ראתה הבת שהוא עצוב ומדוכדך. שאלה אותו: אבאלה, מה קרה? איך היתה האספה? נהנית? ענה הזקן: נהניתי? אוי, היה נורא! כמה שאני הזדקנתי! שאלה הבת: למה אתה אומר ככה? מה קרה? ענה אביה : אני מתחיל לאבד את הזכרון! בטוח! לא זכרתי שהיו כל כך הרבה פיליפינים בכיתה שלי!

shinon28

New member
עוד אחת

זוג זקנים מחליט לחגוג את חמישים שנות נישואיהם בביקור במקום בו הכירו לראשונה הם הולכים לבית הספר בו למדו, נכנסים לכתה, יושבים ליד השולחן בו חרוט "אני אוהב אותך" ולאחר סיור נוסטלגי בחצר הולכים הביתה. בדרכם עוברת מכונית וממנה נופלת שקית גדולה עם שטרות כסף. האישה מרימה ובאים הביתה. בבית מתברר שיש בשקית חמש מאות אלף ש"ח. האישה מחביאה את השקית למרות מחאות בעלה. למחרת מתדפקים על דלתם שני שוטרים שעברו מבית לבית לחפש את הכסף. שואלים את הזקנה אם ראו שקית עם כסף והיא עונה בשלילה. הזקן מתפרץ - היא החביאה את הכסף !! הזקנה אומרת לשוטרים : אל תאמינו לדבריו הוא סנילי. השוטרים מבקשים מהזקן לתאר איך מצאו את הכסף. והזקן מספר : כשחזרנו אתמול מבית הספר..... השוטר מפסיק את הזקן ואומר לחברו: בוא נלך........

shinon28

New member
אחרון חביב

מדען כורדי עושה ניסוי על יתוש. מוריד לו רגל אחת ואומר לו לקפוץ - והיתוש קופץ. מוריד לו שתי רגליים ושוב אומר לו לקפוץ והיתוש שוב קופץ. מוריד לו שלוש והוא שוב קופץ. לבסוף הכורדי מוריד לו את כל הרגליים ואומר לו לקפוץ והוא לא קופץ. מסקנתו : יתוש בלי רגליים לא שומע... שני שוטרים כורדים יוצאים לסיור. פתאום הם מוצאים שתי פצצות שלא התפוצצו. הם מחליטים להעמיס אותם ולהסיעם לבסיס. לאחר שעה של נסיעה שואל אחד הכורדים את השני: "מה נעשה אם אחת הפצצות תתפוצץ לנו ברכב?" עונה חברו : "נגיד שמצאנו רק אחת!"

dafgol

New member
חחחחחחחח אהבתי ../images/Emo6.gif

< ושרשרתי את ההודעות לשרשור אחד > תצ'מע שינון....המצחקת אותי

למעלה