קצת זמן לצחוק

Mor L

New member
קצת זמן לצחוק

מהן הסצינות בסרטים שהכי הרגו אתכם מצחוק?

Ayelet 363

New member
הממ

באיירון מן- בסוף, כשהוא הודה שהוא איירון מן.

באוונג'רס-
הסצנה הראשונה של איירון מן, עם פפר... ה-12% קרדיט שמגיע לה, השיחה שלהם עם קולסון (Phil? His first name is Agent.
וגם בגלל מה מה שפפר אמרה על האוונג'רס ועל זה שהיא לא ידעה על זה קודם, וזה שהיא ידעה שטוני לא עובד טוב עם אנשים).

יותר ציוטטים מאשר סצנות:
I have a plan. Attack

כשהוא תקף את ת'ור בזמן השיחה שלו עם לוקי ולוקי אמר "I'm listening".

כשהוא הציא לקפטן אמריקה Blueberry? באופן ממש לא קשור.

כשהוא אמר שהוא רוצה לטעום שווארמה

ובכללי סצנות של איירון מן.

ketrina

New member
עם כבר שווארמה ..

אז הסצינה האחרונה בסרט שהם מפוצצים אחרי השווארמה...ענק!!!
רק מה, מי אוכל שווארמה בפיתה?היה צריך להיות שם באגט-כמו שצריך. אבל נסלח להם, כי לראות את ת'ור עם המדים טוחן שווארמה- הזוי.

איפה עוד צחקתי בסרט?

ת'ור ללוקי: "תקשיב.."
בום. איירון מן עף על ת'ור ומעיף אותו משם.
לוקי "אני מקשיב"

ת'ור מגן על לוקי מול החבורה ואומר שהם אחים...נטשה מציינת שלוקי הרגה 70 אנשים ביומיים . תור עונה "הוא אח מאומץ"

הסצינה שקפטן אמריקה ואיירון מן רבים ביניהם מי טוב יותר, קפטן אמריקה חוזר מלא פעמים על "שים חליפה ובוא נלחם". ואז מפציצים את המטוס- על וקפטן אמריקה צועק "שים חליפה" ..
אוף שכותבים זה נהיה ממש יבש...ואני לא זוכרת בכדי לצטט..היו הרבה קטעים מעולים :)

Mor L

New member
כל הסצינות שרשמתם הם גם שלי!

וואי ת'ור היו לו שני משפטים חזקים "Listen brother" ובום! "I'm listening"

"He's adopted" XD

הרג אותי גם הקרב שלו עם איירון מן "You have no idea what you're dealing with, metal man"
"Ah, Shapespear in the park?"
"Does your mother know you are wearing her drapes?"

וגם שהוא שולח מכת ברק לאיירון מן וג'רוויס אומר עוצמה ב-400 אחוז ואיירון מן עונה "What do you know" XD

כשטוני אומר לפפר "His first name is Agent" XD

כשהענק מחרע את לוקי כמובן!

וכשלוקי אומר את המשפט הכי אלכוהוליסטי שקיים ביקום "If it's all the same to you, I'll have that drink now!"

מ"ת'ור" אהבתי כשהוא אוכל בוכטה של פיינקיקים ביחד ודארסי אומרת זה הולך לפייסבוק, תחייך! והוא נותן חיוך מטורף בפה מלא אוכל!

כשג'יין דורסת אותו פעמיים במקסיקו סיטי!
מסכן רק יצא מהבית חולים והיא מתנגשת בו, ואז אחרי שהם נפרדים שוב היא דורסת אותו!

כשת'ור הגיע לכדור הארץ ואומר להם אתם מעיזים לאיים בנשק על ת'ור?! ודארסי מחשמלת אותו והוא התעלף!

כשת'ור מביא את אריק סלוויג השיכור לקרוואן של ג'יין והיא מתביישת בכל הבלגאן שיש לה במטבח ושמה את המחבת בארון ושאר הדברים במקום הלא נכון XD

כשלוקי אומר בסוף הסרט "Well I guess that's worth a look" ואריק סלוויג חוזר אחריו "Well I guess that's worth a look" XD

באיירון מן 2 כשטוני והחבר שלו מקבלים מדליות על ציון לשבח מהאיש ששונא אותם והוא אומר להם שהם אוצר לאומי XD ואז תוקע את הסיכה בחזה של טוני ואז הוא צועק מכאב

בענק הירוק מ-2008 כשברוס ובטי רוצים לשכב אבל המד דופק מראה שהוא מתרגש מדיי ועלול להפוך לענק, ואז הוא נאלץ להפסיק כדי לא להשתנות והמד דופק נפסק בקול חלוש של תבוסה

בקפטן אמריקה כשהוא רוקד עם כל הבחורות על הבמה כדי לגייס תומכים!
הוא איזו בושה איך הם העיזו לעשות את זה בסרט??

וכשהאישה הבלונדינית אומרת לו תודה שהציל את הגברים של אמריקה, ולכן הנשים של אמריקה חייבות לו תודה, ומנשקת אותו XD זה הרגע היחידי בסרט שאהבתי באמת, רק כאן מראים באמת מה זה אומר להיות גיבור על

TDKR

New member
אגב, הסצינה עם השווארמה שאחרי הקרדיטים

היא רעיון של רוברט דאוני ג'וניור, שמגלם את טוני סטארק / איירון מן.

Mor L

New member
חח האמת שאני לא סובלת את הסצינה הזאת

אין כמעט מאכל שאני אוהבת יותר משווארמה
ולראות את כולם סובלים מזה כאילו הם צריכים לאכול חצץ, הרס לי את כל הכיף מהסצינה הזאת
ובכלל זה לא היה באמת שווארמה, סתם ירקות וצ'יפס
אין שם בשר בכלל

Lion_Heart

Well-known member
לא ככה אני רואה את זה

הם לא סובלים LOL, הם פשוט הרוסים מהקרב ש הם עברו כרגע, ת'ור נראה כאילו הוא נהנה מכל רגע

Mor L

New member
חח אמא שלי ראתה את זה חצי ישנה

ואמרה שככה בדיוק היא הרגישה כשהיא אכלה שווארמה, שזה מגעיל לגמרי...

ketrina

New member
לי זה נראה כאילו הם מפוצצים מהשווארמה

יענו טחנו שווארמה וצילמו אותם אחרי שסיימו.
מה שכל כך רציתי לומר להם הוא" אתם רוציםשווארמה טובה? בואו לישראל אני מכירה כמה מקומות מעולים..."

למעלה