קצת חדשות מקפרלן

MajorWinters

New member
קצת חדשות מקפרלן

מקפרלן הכריזו על שיתוף פעולה עם דיסי דיירקט ליצירת פסלון של ספון יחד עם באטמן. באטמן הוא הדמות האהובה עליי, ומקפרלן שצפויים לפסל את הפסל הם החברה כנראה הטובה בשוק כיום, ובנוסף אם נזכה לפוזת קרב-אקשן, הפסל הזה צפוי להיות מדהים.

Hubert Hubert

New member
גם אני מצפה לזה מאוד.

אני מקווה שזה יהיה ממש מגניב. גם דיסי דיירקט עשו כמה דברים מגניבים, למרות שהם לא מגיעים לרמות הפירוט והגועל (בצורה טובה) של מקפלרן (בעיקר כי קהל היעד העיקרי שלהם הוא ילדים בני 10, אבל חפיף).

kkaallddyy

New member
לא מסכים

לדעתי די סי עושים דברים ממש יפים ואיכותיים אמנם לא ברמה של מקפרלן אבל עדיין ברמה גבוהה מאד. קהל היעד שלהם הוא לא ילדים בני 10 אלא בדיוק אותו קהל יעד של מקפרלן-אספנים.

MajorWinters

New member
תלוי...

בתחום האקשן פיגרז, דיסי דיירקט עושים פסלונים פחות איכותיים משל מקפרלן, לפעמים ממש ברמה נמוכה, כאשר המפרקים מאוד גלויים, ואם יש לדמות נניח חצאית או דבר בסגנון, זה מופיע כגוש פלסטיק ולא כמשהו דמוי חצאית (לדוגמא Identity Crisis: Green Arrow), או שאם יש לדמות מכנסיים קצרים צמודים לפעמים זה רק צבע (לדוגמא הדמות של באטמן בסדרת Long Halloween). מצד שני, בכל הנוגע לפסלים, Statues, די סי דיירקט לא נופלים ממקפרלן ומייצרים פסלים מאוד איכותיים.

MajorWinters

New member
עוד קצת חדשות...

הדלוקס בוקס של סדרת 4 מהדרקונים. אף פעם לא מתתי על סדרת הדרקונים, והדברים היחידים שאהבתי היו הדלוקס בוקס. משהו בשילוב עם בני אדם עשה לי את זה. מעבר לזה, הדרקונים כבר מזמן לא דרקוניים, ונראים יותר כמו לטאות מוזרות או מפלצות מספון. ובכל זאת, הנה הדלוקס בוקס של הדרקונים 4. סוף סוף יש בחורה, ויש משהו מאוד דרמטי בפיגר הזו.

MajorWinters

New member
ועוד דרקון

הפעם רעיון מקורי חדש - דרקון עם שני ראשים. זה בהחלט שינוי מרענן. בנתיים לא נחשפו עוד דרקונים מסדרה 4

MajorWinters

New member
וקצת חיילים

הנה הדלוקס בוקס של החיילים. סוף סוף יש אינטרקציה בין שני חיילים. התמונה היא של עמדת מכונת ירייה של רימונים, שזה דבר חזק ביותר.

MajorWinters

New member
ואחרון - טיזר

טיזר לדמות מסדרת הRedeployed 2. הרגליים הן כמו של הMarine Radioman, שרק הגוף שפוסל מחדש יהיה הSAW Gunner

Wing Chan

New member
אלללללללה!!! נראה מעולה.

כדברי מארינס ותיקים, Putting the HURL on the bad guys!!! (עד כמה שאני זוכר)

Wing Chan

New member
לא נראה לי שאלה רימונים של ממש

אלא יותר פגזי מטול כאלה.

DVD10

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif איזו חנפנות!!!!

ביקורת נחמדה, אבל שאני מעלה ביקורת עתידית על הליינים של רוקי (עם איזה 50 תמונות) ועל ELVIS 5 אחד הגיב על רוקי אני אפילו לא מדבר על אלביס, אבל מדהים, כל פעם אני עושה את אותה טעות מחדש - מנסה לתרום! אז זה עוזר לי להבין על מה לא להשקיע את זמני בעתיד.

Wing Chan

New member
אני דווקא נהנתי ממה שהעלת.

אבל הרבה לא היה לי להגיד אז חשבתי שזה יהיה סתם טיפשי לפתוח הודעיה, אבל אכן נהנתי.

ג'יזס.....

עוד לא הספקתי להגיב לרוקי.... אני מגיב על 99% מהביקורות שלך, ונהנה מכולן.... למה הלחץ?

MajorWinters

New member
8 מהם.

את כל השישה מסדרה 2, ושני חיילים מסדרת Redeployed. תבוא פעם...

למעלה