קצת מעיק לא???

סטוק

New member
קצת מעיק לא???../images/Emo4.gif

שלום לכולם רציתי לשתף אותכם במשהו שקצת מעיק בתור אחד שגר בשכונת נחל צבי בעבר הכביש הראשי של השכונה היה נורא ואיום ואחרי תקופה שיפצו אותו יפה ופתאום בוקר אחד הופיעו להן גבשושיות מעיקות ומעצבנות יותר מהביובים שהיו בעבר בכביש, אז אמנם זוהי שכונה עם הרבה ילדים וברור שצריך לנסוע לאט אבל למה לעשות גבשושיות מעיקות בגובה של הר באמצע הכביש ולא פסי האטה כמו שקיימים בכל העיר????
אשמח לשמוע מה דעתכם תושבי שכונת נחל צבי

dafgol

New member
מעיק אבל....

אני הולכת מידי פעם ברגל עם התינוק בעגלה , להוציא את הבן הגדול מהגן....ואני רואה את הסיבה לגבשושיות , לצערי אני אומרת את זה כי ראיתי במו עיני...אם לא הגבשושיות האלה....מכירה ילדה אחת שלא היתה בחיים היום. אנשים נוסעים כמו משוגעים בלי להתחשב במעבר חצייה ובכלל בהולכי רגל (בעיקר ילדים). בתור נהגת גם לי מאוד מפריעות הגבשושיות , אבל בתור הולכת רגל ...מברכת עליהן. אולי אם תרבות הנהיגה היתה שונה , לא היו צריכים את הגבשושיות אבל....

מסתבר

הגבשושיות האלו באמת עיצבנו אותי. מסתבר שאלו תקנות חדשות של משרד התחבורה. וכל כביש שנסלל מחדש מתאריך מסויים, יעשו עליו גבשושיות כאלו.. כלומר: הן עוד יתרבו ! אני למדתי לעבור כשהן בדיוק באמצע. זה קצת פחות מעיק מלנסות לעוף אותן על גלגלים של צד אחד בלבד

dafgol

New member
לא ידעתי על התקנות החדשות

גמנחנו עוברים מעליהן בדיוק באמצע כמוך

למעלה