קצת נעלמתי כי ההנקה השתפרה ותודהההה

קצת נעלמתי כי ההנקה השתפרה ותודהההה

לכל מי שעזרה, היה לא פשוט
שאלה
דן בן 5 חודשים
התחלתי להעדר כמעט כל יום לכמה שעות והוא מקבלת בקבוק בצהרים, זה יהרוס לי את תפוקת החלב...?
לא שואבת כי אין גודש

לא, זה לא יהרוס את תפוקת החלב

תמשיכי להניק לפי דרישה בשעות שאת איתו.
טוב לשמוע שהכל הסתדר

תודה הרבה גם בזכותך

אגב לעיתים כשיונק עושה קולות כאילו "מתאמץ" מזה יכול להיות...?

אגב התחלתי טעימות...איך זה ישפיע על ההנקה

כשיתחיל ממש לאכול? ואיך עושים את המעבר מטעימות לאוכל?תודה!

נאוה57

New member
לא רוצה להיות משביתת שמחות אבל

אומנם אני לא נעדרתי לכמה שעות אלא ליום שלם (חזרתי לעבוד במשרה מלאה) אבל אצלי ברגע שהתחלתי לתת בקבוק של תמ"ל והפסקתי לשאוב בעבודה, זו היתה תחילת הסוף של ההנקה. הייתי חוזרת עם חזה מלא והוא לא היה רוצה לינוק, שבע מהבקבוק. לאט לאט היה לי פחות ופחות חלב והוא גם רצה לינוק פחות ופחות כי מהבקבוק היה לו יותר קל. אם את יכולה לשאוב כשאת לא איתו או לשאוב בבוקר במקביל להנקה ולתת לו חלב אם שאוב כשאת לא איתו זה נראה לי עדיף.

תודה נאוה

אני נותנת לו בקבוק מידי פעם מגיל אפס
אמנם פעם שאבתי אבל אין לי סבלנות יותר
אני מקווה שיהיה בסדר:) תודה על נקודת המבט הנוספת

נאוה57

New member
שיהיה בהצלחה

יש כאלו שמצליחות לשלב, אצלי זה ממש הרס, אולי בגלל שעד שהתחלתי לעבוד הייתה הנקה מלאה ולפעמים חלב אם שאוב בבקבוק אבל את התמ"ל הראשון הוא קיבל בגיל שבעה חודשים. בגיל שמונה חודשים הוא כבר לא רצה לינוק ונגמר לי החלב. זאת החוויה שלי עם השילוב ולכן אני מנסה להזהיר כשאפשר...

מקווה שאצלך זה יסתדר ובכל מקרה גם חמישה חודשים זה יפה

michal@gal

Active member
מנהל
לא בהכרח

ברוב המקרים ניתן להמשיך להניק בהצלחה גם אחרי שחוזרים לעבודה והיונק מתחיל לקבל גם בקבוקים וגם מוצקים.

צריך להקפיד על כמה כללים:
- להשתמש בבקבוק שמתאים לשילוב עם הנקה.
- להמשיך להשתמש בפיטמה שלב 1
- להקפיד שבבית הוא לא יקבל בקבוקים.
- מי שנותן לו בקבוק בהעדרך צריך להקפיד לא לתת בקבוק לפחות שעה לפני שאת חוזרת הבייתה (על מנת שינק ברגע שאת חוזרת).

תודה. הוא בבית עם סבתא או אבא בהעדרי

ואיך עושים את המעבר מטעימות לאוכל? ומתי אוכל ומתי בקבוק בהעדרי ובכלל? תודה!

נאוה57

New member
להיפך

מוצקים לא מתחרים על פעולה היניקה כמו בקבוק ולכן לא מסכנים את ההנקה אלא מאפשרים לך לתת ארוחות שהן לא בקבוק וקצת מרווח נשימה אם את כן שואבת
. הבן השני שלי היה סרבן בקבוקים כך שהוא לא הסכים אפילו לשתות חלב שלי בבקבוק. הוא היה אוכל מוצקים יום שלם מגיל חצי שנה והייתי מניקה אותו בגן מיד כשהגעתי. הגננות היו כבר מחכות לי עם כוס מים

למעלה