קצת נקיון בפורום

קצת נקיון בפורום

אז ככה...
אחרי שיום אחד לא הייתי מול המסך כי עשיתי דברים שאני ממש נהנה מהם, באתי הבוקר ונדהמתי לראות את כמות הזוהמה שהיתה כאן.
שני משתמשים (בינתיים) נחסמו - האחד לצמיתות והשני לשלושה ימים, בתור התחלה.
שרשורים נמחקו, ונשארתי בסופו של דבר עם הרגשה לא נעימה...

כן, אז ברור לי שיש מי ששמח שיש לי הרגשה לא נעימה - הלא בדיוק בשביל זה הם נכנסו לכאן - לחרב, להרוס ולהזיק.
וכן, אני יודע שלרוב מי שכותב כאן מאוד אכפת מהפורום ורוצה בהצלחתו.

אז תודה לכל מי ששלח לי אתמול הודעות בכל מגוון הערוצים (הודעות אשר אותן ראיתי באיחור ניכר) ותודה לכל מי שנמצא כאן ע"מ לשמור על הפורום.

ome87

New member
יוני המעבר לתפוז היה הכרחי?

אני שואל את זה כי לדעתי הממשק פה פשוט על הפנים (בלי כוונה להעליב חלילה... פשוט אומר את האמת)

כן

מאז שביזפורטל קנו את דיבורסה, כל בעיה טכנית שנוצרה בדיבורסה היתה מצריכה עבודה רבה ע"מ לפתור אותה, כאשר זה הגיע למצב בו כיום כבר לא ניתן לפתור בעיות טכניות, במידה והן יקרו.
כלומר, אם האתר יקרוס מסיבה כלשהי, לא יהיה מי שיוכל להרים אותו מחדש.
לאחר הרכישה של תפוז ע"י ביזפורטל, עם מערכת הפורומים המתקדמת שלו, הרבה יותר קל להתאים את הפורום לצרכים שלנו, ואכן הדברים מתחילים לקרום עור וגידים, וההתאמות מתחילות להיעשות.
אתה יותר ממוזמן לכתוב כאן, או בפרטי מה לדעתך היה עושה את הממשק ליותר נח - עריכת ההודעות וההודעות הקופצות ידועות, כאשר כעת עובדים על אפשרות עריכת ההודעות ע"י המשתמשים, ולאחר מכן, בשלב הבא על ההודעות הקופצות.
אני יודע ורואה שיש לנו אוזן קשבת, הן בביזפורטל והן בתפוז, והדברים קורים להם לאיטם.

בוקר טוב לא יודע מה מחקת

אבל מר ספונסר ממשיך לעשות צחוק מהפורום
למטה וזה לא נמחק
חבל
אבל מי שרואה את ההתנהגות הזו שיסיק מסקנות

יודע מה אני זורם איתך

ורוצה להאמין שספונסר לא אחראי לרפש מהסוג הזה
אבל למי יש אינטרס לפגוע בפורום הזה?
על מה הקינאה?

אני מסכים עם יגואר כאן

אם כי כמו שכתב לו המשקיף בצורה שהוא מבין (כל השרשור הזה נמחק), כאן הרבה יותר איכותי.
נכון, כרגע אנחנו מצומצמים משהו, אבל אני חושב שאנחנו מתחילים לחזור לעצמנו, ועם סיום השינויים המתבקשים, גם נחזור לעצמנו ונהיה מובילים לא רק מבחינת האיכות.

למעלה